reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Mi na swedzacy brzuch najlepiej pomaga palmers masło na brzuch i od jakiegoś czasu stosuje bioOil też bardzo dobry. Oba preparaty zostawiają film na brzuchu i jak posmaruje wieczorem to jeszcze rano skóra jest lekko tłusta i nawilzona.
 
reklama
Mi na swedzacy brzuch najlepiej pomaga palmers masło na brzuch i od jakiegoś czasu stosuje bioOil też bardzo dobry. Oba preparaty zostawiają film na brzuchu i jak posmaruje wieczorem to jeszcze rano skóra jest lekko tłusta i nawilzona.

Mam tez balsam palmers ale moj maz nie akceptuje zapachu :) chetnie sprzedam. Hehhe
 
Masakra dzis była - oststnio mnie łapało ale naciągałam palce w łożku i ok a dzis wyskoczyłam z łóżka zeby na podłodze naciągnąć bo masakra - cały czas czuje jescze
 
Dziewczyny a te Wasze maluchy to jak fikaja i kopia to na jakiej wysokości brzucha to odczuwacie? Bo ja tak baaardzo nisko dużo poniżej pępka,i nigdy się nie zdarzyło żeby mały wyżej kopnął,tylko ciągle tak dziwnie nisko nie wiem czy to normalne:(
Moja myszka też na dole pod pępkiem z lewej strony "wali" :-D Tam właśnie ma nóżki a leży sobie po skosie - główkę ma po prawej stronie brzucha nad pępkiem :-D Tak mi ostatnio moja gin to zobrazowała :)


Coś czuję, że mnie rozkłada także dziewczyny instalujcie dobre antywirusy! :p Gardło pobolewa, kaszel dokucza od wczoraj :no: Mleko z miodem na zmianę z wodą z cytryną póki co mnie ratuje ..
 
Bett_ka dbaj o siebie żebyś nas tu nie pozarażała ;)
Mnie kopie ale bardzo nisko, gdzieś przed wzgórkiem łonowym. No i ojca nie chce kopać, taka już jest córeczka tatusia!

Ja przestałam marudzić i wczoraj wzięłam się do roboty - wreszcie narysowałam projekt łazienki, a mam taką beznadziejną podłużną. Teraz muszę odpocząć od niej psychicznie i usiąść po weekendzie po powrocie od rodziców ze świeżym umysłem (pewnie przewrócę wszystko do góry nogami).
Czy u Was też taka śliczna polska jesień pomimo, że jeszcze lato?
 
U mnie za oknem deszcz i 10stopni wiec pięknie po prostu :). Mnie dzisiaj czeka malowanie grzejnika w pokoju u chłopaków a m szpachlowanie bo pare dziurek powstało przez te dwa lata jak już tu mieszkamy :) potem skręcanie komody i przygotowanie pokoju do malowania a jutro od rana akcja z parapetem i malowanko hehe
 
U nas to pochmurno Ale 18 stopni dzisiaj a w tygodniu ma być koło 30 więc trochę cieplej to okna planuje pomyc :)
A u mnie Zosia też na dole raczej kopie Ale np wczoraj kopnela z jednej a za chwilę z drugiej strony :)
A moja koleżanka w ciąży i termin na 19.09 ale trafiła już do szpitala z wysokim ciśnieniem no i mieli jej wywoływać podali jej na wywołanie a nic się nie zaczęło, w ogóle skurczy nie dostała dziwne co ?
 
reklama
A ja dzis stanelam na wage i jestem wstrzasnieta! Dziewczyny 61 kg czyli 8 kilo na plusie od poczatku....a serio nie wiem z czego to bo slodyczy nie jem w ogole, moze z owocami przeginam. Nie wiem bo tak ogolnie to nie widac tak bardzo tylko bebol mam wywalony i boczki z tylu. Koniec lenieniem, zabieram sie za cwiczenia i basen. Tym bardziej, ze od dzisiaj laba, poszlam juz na zwolnienie
milego dnia wszystkim!
 
Do góry