reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Karolina - ja wiem jak to dokładnie liczy ... Wiem tez ze tylko amino da obraz bez prawdopodobieństwa bo wszystkie inne testy to tylko prawdopodobieństwo
 
Aktina wyniki wcale nie są złe, wiadomo zawsze mogło byc lepiej ale prawdopodobieństwo nie jest duże. Musi byc dobrze!

Green ja mam jutro usg genetyczne, mam stracha:(
 
Simka załóż sobie konto w zus ie i będziesz wiedziała kiedy pójdzie przelew za l4

Mi zawsze kasę przelewała firma a zus im oddawał no ale u nas jest ponad 50 os zatrudnionych

Wogole dziwię się że wasi lekarze biorą pod uwagę termin z usg jako wyznacznik porodu, kiedyś się mojego pytałam, że ten termin z usg co rusz się zmienia i czy ma to jakieś znaczenie a on ze dla niego terminem prawidłowmy jest z om :) na usg nawet nie patrzę

Ja kolejna wizytę mam 22 lipca, dalej jestem na urlopie, ostatnio juz mi się gin pytał co z moim l4 to powiedziałam ze jeszcze mam zaległy urlop i do 10 sierpnia dam radę i chce iść do pracy zobaczyć czy chcą mnie zwolnić czy nie :) a kolejna wizytę sobie ustawie na 11-13 sierpnia coby mieć jakieś drzwi ucieczki :) ja za wizytę płace 100 a wizyty średnio 3-4 tyg, jak pójdę na l4 to przymusowo co 3 tyg, coby zus podobno się nie dowalił :)
 
ja lestem na l4 od maja, bo z takimi mdłościami i wymiotami nie byłam w stanie, wypłatę mam normalnie, zakład rozlicza się z zus, jesli chodzi o termin to ja sie trzymam wg Om, bo cała reszta się zmienia
 
hej,co do L4,zus-u i wyplat to ja jestem od 29maja na zwolnieniu wiec wypłata powinna być miedzy 1-2lipca a tu nadal cisza,szef mieszka blisko wiec mowil ze mi podrzuci kaske ale chyba zapomial albo ma problem mi dac:wściekła/y:chciałam zadzwonić ale po złosci zablokowali mi konto,a kasy brak,moj ma dostać na konto może dziś jak się uda ale ja tez chce swoje które mi się naleza!!ja po badaniu i najważniejsze USG tez będę już całkiem spokojna(dopiero 20wizyta) ale na razie trochę nerwy i stres jest,co do tabletek ja brałam duphostan 2x1 do prawie 9tyg,a teraz tylko kwas foliowy i magnez,widze ze niektóre dziewczyny biora do 12tyg ja w pierwszej ciąży brałam az do końca nic nigdy mi gin niemowil kiedy przestać wiec dla spokoju brałam
 
reklama
Karolina E - tak jak dziewczyny mówia, przy tych testach przesiewwych nikt nie da nam odpowiedzi tak lub nie. Tutaj odpowiedz brzmi mniej więcej tak" Przy danych parametrach (jak u mnie wszystko ok, tylko brak kosci nosowej) istnieje prawdopodobienstwo, że jedno spośród 376 dzieci z takimi samymi parametrami ma zespół wad geanetycznych. Ja tak to rozumiem :) Wiec to tylk takie orientacyjne dane :)
 
Do góry