reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

To ja coraz bardziej doceniam i ciesze się ze poszłam znowu do swojej gin :) babeczka o wszystkim pamięta i żadnego badania nie przepuści :)
 
reklama
Jezu przeżyłam najgorsze 15 minut w pracy ... Brzuch mi stwardniał zaczal bolec mega niedobrze mi sie zrobiło i rece zaczęły mi sie trząść. To chyba cisnienie znowu mi spadło ale ze w pracy nie zmierzę to nie jestem pewna... Zaliczyłam tez wc nr2, i powoli robi mi sie lepeiej ... Masakra sle sie wystraszyłam
 
Jezu przeżyłam najgorsze 15 minut w pracy ... Brzuch mi stwardniał zaczal bolec mega niedobrze mi sie zrobiło i rece zaczęły mi sie trząść. To chyba cisnienie znowu mi spadło ale ze w pracy nie zmierzę to nie jestem pewna... Zaliczyłam tez wc nr2, i powoli robi mi sie lepeiej ... Masakra sle sie wystraszyłam


Wiesz co mialam podobnie i tez cisnienie chyba. Ja cos zjadlam i pomoglo ale poinformuj moze polozna?
 
Wiesz co mialam podobnie i tez cisnienie chyba. Ja cos zjadlam i pomoglo ale poinformuj moze polozna?
Gadalam z nia o tym mowila ze to groźne nie jest ale jak bede tak miała to wysle mnie na ekg- musze ciśnieniomierz nosic do pracy zeby miec pewność ze to to ... Ale raczej nie nic innego
 
Co do szpitala św Rodziny

Leżałam tam wiosną, nie jest źle, na pocieszenie mogę powiedzieć że na piętrze czyli sale poporodowe są bardzo fajne.
 
Ostatnia edycja:
Emenems niskie ciśnienie jest zawsze bezpieczniejsze niż za wysokie. Ale zawsze powinnaś mieć coś co Ci pomoże na wszelki wypadek. Może jakaś kawa w puszce czy coś...

Ja od kilku dni mam totalne parcie na ogórki kiszone. No mega mi się ich chce. A po nich mogę wciągnąć tabliczkę czekolady. Rzecz w tym, że po tych ogórkach lata mi w jelitach i po 3 razy dziennie sie wypróżniam na miękko...
Mam nadzieję, że to nie szkodzi dziecku. Bo nie wiem czy zdołam się powstrzymać od jedzenia ich...
 
Witam Was drogie Panie w ciąży :)
Mam do Was wielką prośbę ;) Jestem studentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach i przymierzam się do pisania pracy licencjackiej, ale do tego potrzebuję właśnie Waszej pomocy :)
Moim tematem jest "Odżywianie kobiety w ciąży a pokrycie zapotrzebowania na najważniejsze witaminy dla płodu". Bardzo prosiłabym dobre dusze o pomoc ;)Pomoc nie będzie czasochłonna, a dla mnie bardzo potrzebna ;) Liczę, że znajdą się Panie, które mi pomogą.

Prosiłabym o zgłoszenie się do mnie wiadomością na e-mail: aska9326@wp.pl a ja wytłumaczę o co mi konkretnie chodzi.

Mam nadzieję, że znajdą się chętne Panie do pomocy :)
 
Emenems niskie ciśnienie jest zawsze bezpieczniejsze niż za wysokie. Ale zawsze powinnaś mieć coś co Ci pomoże na wszelki wypadek. Może jakaś kawa w puszce czy coś...

Ja od kilku dni mam totalne parcie na ogórki kiszone. No mega mi się ich chce. A po nich mogę wciągnąć tabliczkę czekolady. Rzecz w tym, że po tych ogórkach lata mi w jelitach i po 3 razy dziennie sie wypróżniam na miękko...
Mam nadzieję, że to nie szkodzi dziecku. Bo nie wiem czy zdołam się powstrzymać od jedzenia ich...

To lepsze 3 razy w wc niz zaparcia :)

No musze jakos ten temat ogarnac bo tak mi sie wydaje ze to był spadek ciśnienia bo trwało to z 15 minut sie przeszłam wyszłam na dwór, uspokoiłam bo cała az tak drzalalm i zaczęło przechodzić terz jest super
 
Paulettah czy to jest sala w której też leży się po porodzie? Ale chyba nie, bo przewijaka itp nie widze. Jest łazienka? Jedzenia pewnie jeszcze nie próbowałas ichniego ? ;)

vivienne u mnie w szpitalu jak leżałam po porodzie niebyło łazienki musiałam leciec na koniec korytzarza,przewijaka niema i chyba nigdy niebedzie i przebierałam na łóżku i nowy szpital,jedyne co się polepszyło ze sala porodowa ma jedno łózko bo kiedyś było kilka i parawany:szok:
 
reklama
Do góry