reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Emenems, piątek jest możesz szaleć do 2 :) Ja zaraz zaliczę z mężem seriale i dalej spać (głowa mnie dziś boli).
Paulettah, ja zamówiłam firmy matherhood przez allegro i beżowy kocyk w gratisie dla dziecka dostłam. Nawet ładny.
Innabajka z tym różem to jest coś strasznego. Moja koleżanka stara się teraz swojej kilkumiesiecznej córeczki nie ubierać w róż i wszyscy reagują: jaki piękny chłopczyk! Coś strasznego. Ja mam pokój gościnny pomalowany na pastelowy blady turkus plus część 1 ściaty tapeta biało-szara kratka i nie zamierzam go zmieniać. no chyba, że pod koniec ciąży mi odwali :)
 
reklama
Emenems, piątek jest możesz szaleć do 2 :) Ja zaraz zaliczę z mężem seriale i dalej spać (głowa mnie dziś boli).
Paulettah, ja zamówiłam firmy matherhood przez allegro i beżowy kocyk w gratisie dla dziecka dostłam. Nawet ładny.
Innabajka z tym różem to jest coś strasznego. Moja koleżanka stara się teraz swojej kilkumiesiecznej córeczki nie ubierać w róż i wszyscy reagują: jaki piękny chłopczyk! Coś strasznego. Ja mam pokój gościnny pomalowany na pastelowy blady turkus plus część 1 ściaty tapeta biało-szara kratka i nie zamierzam go zmieniać. no chyba, że pod koniec ciąży mi odwali :)

No moj maz spi o 2 wstaje ma sobotr ekstra :)
Moze z nim pojade ale to o 4 musze wstac heheheh

Ja tez mecze seriale chociaz ostatnio spory przestój - teraz Extant :)
 
Mialam to kiedyś oglądać ale jeszcze nie zebrałam sie w sobie a listę tez mam dlugasna :)

Hahahahaha no to sie zbieraj do konca ciazy moze zdążysz 10 sezonów po 25 odcinków hahahah :D na jesien 11!

Obecnie leci na bieżąco the Falling skies true detective, under the dome, machnęłam mini serial z foxa wayward pines, jeszcze Dominion, i The Last Ship a cała reszta na brejku niestety :/
 
Do tego polecam jeszcze Penny Dreadful - trochę mroczny, Elementary - humorystyczny o nowoczesnym Sherlocku Holmsie, Greys Anatomy, Grimm, Marvel - Agent of SHIELD.
 
Do tego polecam jeszcze Penny Dreadful - trochę mroczny, Elementary - humorystyczny o nowoczesnym Sherlocku Holmsie, Greys Anatomy, Grimm, Marvel - Agent of SHIELD.

Ja kurczę penny nie przeszłam, z 3 odcinki i jakos nie załapałam o co kaman - warto przebrnąć początek ?
Elementry oglądasz dalej ? Bo ja w tym sezonie teraz odpuscilam bo juz nic nowego... Ale za to grimm i marvelsow i tez agent carter polecam :) mega
Niestety jestem na bieżąco i czekam na nowe sezony ...ehhh

Jak ja to ogarne przy dziecku Potem :D

Aha ale o the walking dead nie musze chyba fanom seriali przypominać :D
 
reklama
Do tego polecam jeszcze Penny Dreadful - trochę mroczny, Elementary - humorystyczny o nowoczesnym Sherlocku Holmsie, Greys Anatomy, Grimm, Marvel - Agent of SHIELD.

Ten pierwszy oglądam spoko :) jeszcze Salem, The Strain, walking Dead, grę o tron, devious maids i pare innych.

A u mnie pod blokiem właśnie potracili babkę :/ pgladamy z m harrego Pottera a tu dyskoteka w chacie ... Wychodzę na balkon i takie coś masakra
 
Do góry