reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Tak. Moja znajoma całą ciążę słyszała, że będzie chłopak. A urodziła się dziewczynka. Mąż miał niezły zaskok jak wyszli do niego (cesarka była i czekał pod salą). Nie mógł uwierzyć, że to o jego dziecko chodzi! ;-)

Właśnie tak sie zastanawiałam bo mi wszyscy mówią żeby pokoju na niebiesko nie malować bo jesCze moze wyjsć ze dziewczynki skoro widziała tylko u jednego dzidziusia i sie tak zastanawiam czy sie często takie pomyłki zdarzają
 
reklama
Juti niezła historia ;) U mnie chyba nikomu się tak nie trafilo.

Cholibka, boli mnie dziś pod lewym kolanem z tyłu, tam mam takie żyły widoczne ale nie wypukłe, nie wiem czy to początek żylaków czy co :baffled: oczywiście najgorsze zawsze przyłazi nieproszone do głowy i kolacze mi się hasło "zakrzepica" ;) matko, niech już będzie styczeń, a chociaż grudzień ;)
 
Paulettah ciężko powiedzieć czy często. Ale się zdarza... Może wybierz neutralne kolory. :-)

Vivienne przy zakrzepicy ból jest okropny i noga byłaby spuchnięta. Wiem bo miałam w wieku 17 lat... Żyły są widoczne bo zwiększa się w ciąży ilość krwi i ons musi się gdzieś zmieścić. Jak boisz się żylaków to staraj się leżeć z nogami wyżej, nie krzyżuj nóg i kup sobie jakiś preparat z kasztanowca do smarowania. To wzmacnia naczynka. W Rossmanie są takie żele do nóg dls ciężarnych. Używam i na razie dają radę. :-)
 
Paulettah ciężko powiedzieć czy często. Ale się zdarza... Może wybierz neutralne kolory. :-)

Vivienne przy zakrzepicy ból jest okropny i noga byłaby spuchnięta. Wiem bo miałam w wieku 17 lat... Żyły są widoczne bo zwiększa się w ciąży ilość krwi i ons musi się gdzieś zmieścić. Jak boisz się żylaków to staraj się leżeć z nogami wyżej, nie krzyżuj nóg i kup sobie jakiś preparat z kasztanowca do smarowania. To wzmacnia naczynka. W Rossmanie są takie żele do nóg dls ciężarnych. Używam i na razie dają radę. :-)

Coś musze pomysleć bo za tydzień przychodzi facet od malowania :) a ja nie mam pomysłu jak na razie myśle o turkusie w razie co taki bardziej uniwersalny :)
 
Seledynowy ja chce :D piękny neutralny hehehe

No kolezanka miała tak po ivf w czerwcu rodziła i cały czas Ani Ania wszyscy Ania a tu SMS rano do mnie - ty nie uwierzysz mam syna :D
 
Paulettah u mojej koleżanki się tak zdarzyło :(całą ciążę słyszała ze będzie miała córeczkę, no i niestety zaczęła rodzić troszkę przed terminem, urodziła synka nawet na niego nie chciała spojrzeć w takim szoku była, cały czas twierdziła ze ma być córka i chce córkę :( bardzo długo do siebie nie potrafiła dojść ale to było z dobre 10 lat temu gdzie usg nie było takie jak dziś :)
 
reklama
Pomyłki sie zdarzaja ;) ja wybieram neutralne kolory ale to ze wzgledu ze nie trawie różu i niebieskiego w sumie tez nie :p
 
Do góry