reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Simka dzieki :) W avatarze sa moje dzieciaki, niestety mało co widac. Moze później wstawie coś wiekszego. Teraz zmykam na plaże. Mieszkam niby blisko a jestem może dwa razy do roku. W tym po raz pierwszy :)
 
reklama
Jak zakraplać uszy woda utleniona? Ile kropel ? Na jak długo ? Musze to zrobic bo mnie ucho od tego gardła/krtani wysiadło
 
Spokojnie :D
Ja robie sobie i koleżankom, tylko pierwsze pare tygodni nie robiłam ale raczej z braku checi.
Hybrydę zdejmiesz zwykłym zmywaczem byleby z acetonem, nakładasz na wacik, wacik na paznokieć i zawijasz folia aluminiowa, czekasz 5/10minut i samo schodzi :)
Jedt inna metoda, nosisz nosisz nosisz a potem podważasz i tez mozna zdrapać :D
Ja cześciej drapie Hahhaha
Ja mam stopy i dłonie w hybrydzie
Spoko spoko robilam to nieraz :p tylko czy ja sie teraz schyle :p
Jak zakraplać uszy woda utleniona? Ile kropel ? Na jak długo ? Musze to zrobic bo mnie ucho od tego gardła/krtani wysiadło
Kropisz kilka kropelek ze 3 i trzymasz ile chvesz
 
Ja jestem na plazy, juz bylam w wodzie. Mysle ciagle o Julii ( mam nadzieje ze nie pomililam imienia) i jej kontroli, ciekawe kiedy napisze.
Ja jak narazie to chora nie jestem, przedwczoraj mnie glowa bolala, ale wytrzymalam. A tak to czasami zatkany nos.
Ciagle mam wrazenie jakby mi okres przyszedl ale to rozciaganie jest.
Nie moge sie doczekac nastepnej wizyty zeby zobaczyc moj maly skarb.
 
Angelika tak Julia :)
Pomylilam oststnio heheh ale Julia skumała ze to do niej - ja tez czekam !!

Mi zostało 3h do domu, juz jedna noga jestem bo nasze województwo sie zaczęło hehehe
 
Ja jestem na plazy, juz bylam w wodzie. Mysle ciagle o Julii ( mam nadzieje ze nie pomililam imienia) i jej kontroli, ciekawe kiedy napisze.
Ja jak narazie to chora nie jestem, przedwczoraj mnie glowa bolala, ale wytrzymalam. A tak to czasami zatkany nos.
Ciagle mam wrazenie jakby mi okres przyszedl ale to rozciaganie jest.
Nie moge sie doczekac nastepnej wizyty zeby zobaczyc moj maly skarb.

Angelika a jak radzisz sobie z upałami, plaża i słońcem? Ja jeszCze nie miała odwagi na plaże, boje sie ze mi ciśnienie podskoczy i E w ogóle sie przegrzeje. Zaopatrzylam sie w kremy 50+ i zamierzam dopiero tak po 16 ewentualnie pojawiać sie na płazy, jak narazie zaliczyłam tylko basen ale cały czas pod parasolka i w cieniu nawet do basenu nie weszłam żebyście ochlodzic! A tak serio dziewczyny co myślicie o tym pomysle zeby na czas basenu używać tamponow w celu zapobiegania infekcjom i zarazkom? U nas dziś jest mega upał!
 
Radze sobie lepiej na plazy i na basenie z temperatura niz w domu haha :-D Ja juz sie kapalam w morzu i w basenie bez tamponow. Zadny lekarz mi nie powiedzial zeby zakladac wrecz przeciwnie ze w ciazy nie powinno sie nosic tamponow.
Na plazy zakladam tylko krem na twarz 30 i na cialo nic bo i tak prawie caly czas pod parasolem jestem :-)
 
reklama
Za 30 km bede w domu:)
U nas tez lato w koncu, temperatura na wieczor rosnie, najcieplej jest po 16 tak do 20/21 teraz 29 stopni... Nie wiem jak bede spac gdzie słońce do 01 swieci ...ehhhh ale w koncu w domu!!!
 
Do góry