reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Ali też nie je smoczka, w ogóle już nawet nie wiem czy mam jakiś w domu. Tylko palce. Moja mama mówi że ja jak byłam mała to używałam smoczek przez miesiąc a potem wyrzucilam i więcej nie chciałam. Tylko palec.... A problemów ze zgryzem czy wymową nie miałam nigdy.

Kurde, chce do zobaczyć!! :D wiecie że nigdy nie widziałam czegoś takiego na żywo? Chyba że na USG 3D :D

A czemu ma tego nie robić? W sensie... dlaczego to jest złe?
Kurcze, trochę dziwne myślenie, ten psycholog to jakby szukał czegoś na siłę w dziecku co jest nie tak. Przecież każde dziecko w pewnym etapie ssie kciuk, kurde, to jest normalne. To jest naturalne!


A rękawiczki niedrapki... Ja używam ich na dwór. Małej szybko marzą łapki i nóżki (według lekarza efekt niskiej masy urodzeniowej więc Kacperek Mysiaki może mieć podobnie?). W domu nie ma po co, bo i tak są zaślinione :D nawet bym nie próbowała :D
Na szkole rodzenia nam mówili żeby w ogóle niedrapek nie zakładać jako bariera dla rąk, tylko ewentualnie na dwor jako lekkie rękawiczki. Tłumaczyli jednogłośnie że dziecko przez dotyk poznaje świat :)
ostatnio była u mnie koleżanka z 8 miesięcznym synkiem to z nudów wkładał sobie właśnie nóżkę do buzi prawie cała w szoku byłam ale słodko to wygląda[emoji23]
 
reklama
Mój szczególnie upodobal sobie poznawanie moich włosów.. tylko się nachyle od razu cap! W obie łapki. Już ściskam do ucha a to i tak nic nie daje:))

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom

Jejku mój synal ja sie go podnosi lub kładzie to łapie w ręce i zaciska co ma pod ręka zawsze praktycznie pada na moje włosy lub bluzkę to siedzę pozniej z 10 min i mowię synku oddaj mamie włosy haha a on zadowolony i sobie ogłada
 
Też tak mam, z tymi włosami! Nie dość że same wypadają jak głupie to jeszcze dziecko nic innego nie robi tylko patrzy jakby tu matkę za kudly złapać!
Zostanę łysa. Jezu, kiedy to wypadanie się skończy? Zaraz będzie mi mózg prześwitywał.

Inis kup sobie priorin tabletki i szampon kuracja 3miesieczna ja używam od miesiąca i juz mega efekty :)
 
Też tak mam, z tymi włosami! Nie dość że same wypadają jak głupie to jeszcze dziecko nic innego nie robi tylko patrzy jakby tu matkę za kudly złapać!
Zostanę łysa. Jezu, kiedy to wypadanie się skończy? Zaraz będzie mi mózg prześwitywał.

Mi tez wypadają zawsze wypadały a teraz bardziej sie łamią [emoji45]
 
Paulettah mówisz że działa? Kupię, serio! I to jutro! Bo niedługo będę sobie chyba musiała łonowe przeszczepic bo te jak na złość wcale nie wypadają!!

Dziala działa tylko trzeba brać tak jak jest napisane :) ja widzę po swoich ze wypada jakby mniej nie widzę jeszcze tych baby hair ale samo to ze ba szczotce jest połowa tego co była mocno mnie przekonuje :)
 
Hehe Michał wczoraj odkrył że ma stopy i całkiem świadomie się za nie łapie ale nie udaje mi się zrobić zdjęcia takie to szybkie ;)

Co do ssania palca - ze wszystkim może być ciężko oduczyć ale naprawdę co zrobić mam jak ssie kciuka? Zaszyc rękawy, przywiązac ręce, smoczka nie weźmie do buzi nawet więc tym ssaniem będę się martwić później ;)
 
reklama
Do góry