reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Ja akurat mówiłam swojemu że jak mam skurcz żeby do mnie nie rozmawiał a przy partych to nic nie robił bo wiedział że to nic nie da tylko między skurczami oklepywal krzyż bo przynosiło ulge
 
Werus jak tak cię bardzo boli weź prysznic ciepły znaczy lej po brzuchu i plecach mi przyniosło troszkę ulgi nie bolało tak
 
Chociaż tyle sobie ulzymy, co im parę słów powiemy:) mój pewnie będzie patrzył z niedowierzaniem jak ciele i zastanawiał czy naprawdę tak boli czy udaje:confused::confused: czuje, że będzie ciekawie:))
 
Z tym bólem to powiem z własnego doświadczenia. Na początku bolało do wytrzymania, więc nawet nie myślałam o znieczuleniu. Pamiętam że jeszcze miałam siły się śmiać z mężem. Ale przy 7 cm tak mnie sieklo, ze nie wiedzialam co się wokół mnie dzieje. Chciałam wtedy znieczulenie, ale powiedziano mi, ze już za późno i spowolni to skurcze. I faktycznie w niecałe pół godziny później mała była z nami.

Jedyne czego nie doświadczyłam to skurcze parte. Położna powiedziała, ze rozwarcie pełne i można przec. Powiedzcie jak to jest z tymi partymi. Są bolesne? Ułatwiają zadanie?

Werus, a Ty zglaszaj wszystko poloznej i bez krępacji. Mina początku nie wierzyli, ze się zaczęło, ktg mówiło ze skurcze słabe bardzo. W końcu mnie zbadali i zaskoczenie 3 cm.

Powiem tobie tak że wolałbym parte niż krzyżowe jak się rozwarcie robiło bo przy ok 9 cm odpływalam z bólu, miałam tylko 3 parte i olin był na świecie. Łożysko raz dwa urodziłam kazi raz jeszcze przeć i luzik :-)

Iwo_88 pępek wraca do swojej dawnej formy :-)

Werus nie denerwuj mnie !!! Ja zanim urodziłam to przez dobre 48 h miałam bolesne skurcze i żyje a tym bardziej nie miałam czasu i siły pisać jak mi źle i straszyć inne dziewczyny, ogarnij się !!!
A urodziłam sn :-)
 
Powiem tobie tak że wolałbym parte niż krzyżowe jak się rozwarcie robiło bo przy ok 9 cm odpływalam z bólu, miałam tylko 3 parte i olin był na świecie. Łożysko raz dwa urodziłam kazi raz jeszcze przeć i luzik :-)

Iwo_88 pępek wraca do swojej dawnej formy :-)

Werus nie denerwuj mnie !!! Ja zanim urodziłam to przez dobre 48 h miałam bolesne skurcze i żyje a tym bardziej nie miałam czasu i siły pisać jak mi źle i straszyć inne dziewczyny, ogarnij się !!!
A urodziłam sn :-)

Zgadzam się, my Ci tu Werus nie pomożemy a też nas to czeka, więc trochę zbastuj, bo jak to czytam to mi się uruchamia laktacja.
 
reklama
Do góry