reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Beti razem pracujemy,generalnie firma rodzinna bo jeszcze mój tato i brat plus z 8 pracowników.Ja zajmuje się księgowością.Z jednej strony dobrze bo jak źle się czuję to po prostu zostaję w domu ale z drugiej to nikt za mnie roboty nie odwali.
Mam nadzieję,że zgodnie z tradycją drugi poród będzie krótszy.za to przy pierwszym tak się wymęczyłam,że schudłam i od razu wlazłam w ubrania z przed ciąży.:-) :)
 
reklama
Jak beda sie nasilac skurcze to od razu CC. A jak nie to jutro przy moim ginie, dzis bede miec na paciorkowca pobranie...
Ktg pokazalo skurcze, teraz ulzylo. Nuudyyyy tu sa mega
 
Ból niedoopisania okropny. Najgorsze skurcze parte ale poszło szybko
Bo ja to przy przyjęciu do szpitala chce od razu o epidural prosic i nam mówili ze kazdy moment jest dobry, chyba ze masz 20 cm i za pol godizny dizecko na swiecie bedzie.
Bo u nas zakładają wenflon i dozują odpowiednio do sytuacji to jak jest duze rozwarcie to podają mniej i wogole zmieniajszaja przy partych zeby łatwo sie parło - ale jak bedzie to zycie pokaze !

Dzielna jestes babo - uwierz mi duzo lepiej sie meczyc 17 godizn urodzić i byc ok niz miec cc i potem masz okropne bóle .. Miałam to wiem, ciezko sie ruszyc s co dopiero dziecko miec przy sobie.
Mozesz zapytac simke ktora miała pierwsze cc a teraz uparła sie na SN i mowi ze nie ma porównania
 
reklama
Do góry