reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Emenems a myslisz ze to moze tez cos wspolnego z cukrzyca taka zwyczajna lub ciazowa? ja na szczescie nie puchne. chociaz moze jeszcze nie bede mowila hop.
Juti! Oliwier ma na drugie Edward po dziadku, tacie meza. tosmy sie zgadaly na tego Aleksandra ;)

przyjaciolka mowi ze Weronika to wiejskie imie. za to jej sie podoba Marcelina... jej siostra mam tak na imie, urodzila synka i zgadnijcie jak maly ma na imie... ;)
 
reklama
Cukier tez mam na granicy normy u nas do 99 i ja tak mam 99-100... niedlugo krzywa wiec zobaczymy...
Nam sie ostatnio podoba bardzo Blażej ;-) no a po dziadkach bedzie, albo Stefan, albo Antoni ;-)
 
Emenems a myslisz ze to moze tez cos wspolnego z cukrzyca taka zwyczajna lub ciazowa? ja na szczescie nie puchne. chociaz moze jeszcze nie bede mowila hop.
Juti! Oliwier ma na drugie Edward po dziadku, tacie meza. tosmy sie zgadaly na tego Aleksandra ;)

przyjaciolka mowi ze Weronika to wiejskie imie. za to jej sie podoba Marcelina... jej siostra mam tak na imie, urodzila synka i zgadnijcie jak maly ma na imie... ;)

Powiem ci ze boje sie wysuwać wnioski bo cukrzyca to poważna choroba s ja nigdy nie miałam z nia styczności wiec nie zgłębiałam tematu
Jednak jak na logikę pomysleć cukier to weglowodany a cukrzyca to czesto jego nadmiar wiec zgadzało by sie ...
 
My tez na weekend ale 11-13 lub 11-14 wrzesnia :-) powiedz ze ty tez :-D a macie jakies noclegi juz? Bo chcialan cos zarezerwowac a nie latac na miejscu i szukac :-(
 
Hej:)
A propo zanikania apetytu, właśnie jadłam wszystkie rogaliki jakie zostały po wczorajszych gościach! oj będę gruba!
Moja córka bardzo mało daje o sobie znać. Tłumacze sobie to tym, że dużo ją bujam chodząc. Dzisiaj już mam zalicozny 5km spacer, a jeszcze czeka nas spacer na obiad ze znajomymi .
 
My jedziemy teraz w sobote. Szkoda bo byśmy się spotkały. Nocleg już załatwiony.Szczawnica, Noclegi w Szczawnicy od 20 zł: kwatery, hotele, Szczawnica pensjonaty, apartamenty, agroturystyka, Szczawnica Noclegi - www.NOCOWANIE.pl na tej stronie znaleźliśmy. Wybieralismy na ul.połoniny bo teściową tam w sanatorium akurat jest żeby blisko było. A teściu mówił że tam pełno tego jest. Dużo taniej jest u takich co pokoje w domu wynajmują niż u takich co pensjonat prowadzą. Ją nocleg zamawialam w zeszły piątek czyli tydzień przed wyjazdem.
 
No ja wczoraj zamiast wstrętu do jedzenia miałam istnego tasiemca. Wciągałam wszystko bez opamiętania. Dziś na szczęścia jest już lepiej.

Też się trochę niepokoję, bo młody dziś coś się nie chce ruszać za bardzo. A ja nie bujam za bardzo bo głównie siedzę lub leżę...:-( Mam nadzieję, że wszystko jest w porządku. Tylko jest małym leniem i śpiochem.
 
reklama
My jedziemy teraz w sobote. Szkoda bo byśmy się spotkały. Nocleg już załatwiony.Szczawnica, Noclegi w Szczawnicy od 20 zł: kwatery, hotele, Szczawnica pensjonaty, apartamenty, agroturystyka, Szczawnica Noclegi - www.NOCOWANIE.pl na tej stronie znaleźliśmy. Wybieralismy na ul.połoniny bo teściową tam w sanatorium akurat jest żeby blisko było. A teściu mówił że tam pełno tego jest. Dużo taniej jest u takich co pokoje w domu wynajmują niż u takich co pensjonat prowadzą. Ją nocleg zamawialam w zeszły piątek czyli tydzień przed wyjazdem.
Rozgladam sie tylko my chcemy 3 pokoje bo jedzismy w 3 parybi kazda z dzieckiem i ti provlem bo fajnie jakbysmy blisko mieszkali ale niewiem czy sie uda :□
 
Do góry