reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Zjadłam właśnie ciasto z cukierni i minipączki mmmm pychota. Zaspokojona cukrowo na dzisiaj. A na kolację mam dziś gotowaną kukurydzę omomom ;)
 
reklama
Ja też wciągnęłam zamówiony sernik.
I poprawiłam ogórkami kiszonymi... hmmmm.... to połączenie już chyba ewidentnie należy do kategorii zachcianek ciążowych... ;-)
 
Ja dalej plus 10kg ale mam to w tyłku szczerze chłopaki są wagowo na 23 tydzień a w tym tyg pokazuje ze powinnam mieć 10 na plusie :D wiec sie nie martwię

Ja dzisiaj na obiad risotto z kurczakiem gotowanym i warzywami bo mój m stwierdził ze sie odchudza wiec koniec ze schabowym z ziemniakami :D
 
Ja dalej plus 10kg ale mam to w tyłku szczerze chłopaki są wagowo na 23 tydzień a w tym tyg pokazuje ze powinnam mieć 10 na plusie :D wiec sie nie martwię

Ja dzisiaj na obiad risotto z kurczakiem gotowanym i warzywami bo mój m stwierdził ze sie odchudza wiec koniec ze schabowym z ziemniakami :D

Z blizniakami to wiadomo ze bedzie wiecej kg :D
 
Vivienne witaj w klubie, ja mam zgagę często. Idę już spać, jutro muszę wstać wcześnie, bo idę na dni otwarte Szpitala Ujastek w Krakowie :D podobno mają być nawet konkursy. Pisali by przygotować listę pytań, ale nie mam głowy do tego. Może mi coś podsuniecie?
 
Marzenka moim skromnym zdaniem nie musisz narazie obawiac sie niedokrwistosci. hwmoglobina powyzej 12 a moj gin mowi ze w ciazy do 11 jest dopuszczalne. Jedz produkty bogate w zelazo, zielone warzywa tylko najlepiej to komponowac z czyms co ma witC bo niby wieksza wchlanialnosc. Niech emenems sie wypowie bo ona badziej obcykana w tym co za jedzonko zawiera czego duzo.

mi gin nic nie zalecil choc hemoglobine mam 11,8 powiedzial ze jest ok i martwic sie nie trzeba. To sie nie martwie.
 
reklama
Do góry