reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe kreski👑 Nowy Rok, nowe przeboje: każda z nas zagra w hitowe pozytywki na Testowym Stadionie!

reklama
Zaraz mnie piorun trzaśnie🤡 czy Wy tez tak macie, ze jak się szykujecie na jakieś wyjście to nagle sprawdzona odzywka wyglada jakby włosy były niemyte dwa dni, ulubiony podkład warzy się nagle na twarzy a mascara ląduje wszędzie tylko nie na rzęsach? 🤡
Haha, nienawidzę momentu, gdy mam dopiero co pomalowane rzęsy i kichnę - czarne oczy dookoła i sklejone rzęsy. Albo mam taki lakier do włosów i zawsze sobie mówię, że psiknę trochę, bo jak za dużo, to włosy wyglądają jak tłuste. No i wyglądają, bo zawsze psiknę za dużo. 😆
 
Zaraz mnie piorun trzaśnie🤡 czy Wy tez tak macie, ze jak się szykujecie na jakieś wyjście to nagle sprawdzona odzywka wyglada jakby włosy były niemyte dwa dni, ulubiony podkład warzy się nagle na twarzy a mascara ląduje wszędzie tylko nie na rzęsach? 🤡
Oczywiście! Włosy jak mop, a podkład zawsze się zważy mimo, że nakładany ten sam w ten sam sposób co zawsze i na taką sama pielęgnację!
 
Cześć dziewczyny 😉 jakiś czas tutaj nie zaglądałam. Musiałam ze jak się wyłączę przestane o tym myśleć będzie dla mnie lepiej i poprostu ciąż wyjdzie. No ale niestety nie. Wczoraj byłam u ginekologa szłam z pozytywnym nastawieniem bo teraz ma być owulacja więc czekałam tylko na info że mi powiem „o już pęcherzyk prawie gotowy jutro będzie owulacja”. No ale niestety 😞 okazało się że pęcherzyk jest przerośnięty i owulacji nie będzie. Cykl bezowulacyjny.
Moje pytanie do was czy któraś też miała jeden cykl bezowulacyjny i potem już było ok czy mam się martwić i drążyć temat robić monitoring? Dajcie znać jak było u was
 
Cześć dziewczyny 😉 jakiś czas tutaj nie zaglądałam. Musiałam ze jak się wyłączę przestane o tym myśleć będzie dla mnie lepiej i poprostu ciąż wyjdzie. No ale niestety nie. Wczoraj byłam u ginekologa szłam z pozytywnym nastawieniem bo teraz ma być owulacja więc czekałam tylko na info że mi powiem „o już pęcherzyk prawie gotowy jutro będzie owulacja”. No ale niestety 😞 okazało się że pęcherzyk jest przerośnięty i owulacji nie będzie. Cykl bezowulacyjny.
Moje pytanie do was czy któraś też miała jeden cykl bezowulacyjny i potem już było ok czy mam się martwić i drążyć temat robić monitoring? Dajcie znać jak było u was
Pojedyncze cykle bezowulacyjne są normalne u każdej kobiety. Ja bym na Twoim miejscu zrobiła jeszcze monitoring 2 - 3 miesiące, żeby sprawdzić, czy to właśnie taki jeden przypadek.
 
reklama
Nieee, spokojnie - taka mała torbiel piersi nie jest przeszkodą w stymulacji. Takie proste torbiele pojawiają się i znikają w zależności od dnia cyklu. Będzie dobrze ❤️
Dziękuję;-) skonsultuje też z lekarzem online.
W ciągu roku nie kupuje żadnych ozdób. Bożonarodzeniowe mam już kilka lat te same.. ozdoby choinkowe tak samo. No a na Wielkanoc koszyk też ten sam któryś rok. Nie mam potrzeby dokupywać czegoś nowego.. wystarczy mi to co mam od paru lat. ☺️
Ja mam to samo.
Od jakiegoś czas zyje w myśl zasady mniej znaczy więcej :-)
Jack Black Yes GIF


Dobra już się zapisuję 😅
Good girl
Haha, nienawidzę momentu, gdy mam dopiero co pomalowane rzęsy i kichnę - czarne oczy dookoła i sklejone rzęsy. Albo mam taki lakier do włosów i zawsze sobie mówię, że psiknę trochę, bo jak za dużo, to włosy wyglądają jak tłuste. No i wyglądają, bo zawsze psiknę za dużo. 😆
Hah..noo tęsknię do moich sztucznych rzęs. Ale zawsze robiłam 1 do 1
Teraz mi szkoda bardziej czasu niż kasy.
Pojedyncze cykle bezowulacyjne są normalne u każdej kobiety. Ja bym na Twoim miejscu zrobiła jeszcze monitoring 2 - 3 miesiące, żeby sprawdzić, czy to właśnie taki jeden przypadek.
U mnie to chyba każdy bezowulacyjny 😂
 
Do góry