reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe kreski👑 Nowy Rok, nowe przeboje: każda z nas zagra w hitowe pozytywki na Testowym Stadionie!

Hej po przerwie! Co prawda nie na tym wątku powinnyśmy się zobaczyć no ale.. życie :( jeśli dobrze kojarzę to robiłyśmy iui w tej samej klinice chyba, że coś mi się pomyliło :) a badania immuno i genetyczne robiłaś na własną rękę czy na zlecenie kliniki w której planujesz ivf?
Oczywiscie, życzę Ci, żeby żadne ivf nie było potrzebne, bo styczeń okaże się być tym szczęśliwym miesiącem :)
hej, bardzo Ci dziękuję ❤️tak, dobrze kojarzysz z tym iui ;) jak narazie wszystko na własną rękę niestety, zależy mi żeby jechać do novum już z wszystkimi wynikami, podejrzewam że genetyczne i tak kazaliby mi zrobić, zresztą pytają o to w ankiecie.
 
reklama
Tak samo jak mi przepisał clo na pobudzenie owulacij.
Bez monitorowania tego .
Oo Panie wtedy to była nadzieja a raczej pewniak. I wiadomo jak było.
Ktoś tu na forum mi wtedy powiedział że przez to clo mogę mieć skąpe miesiączki (dopytywałam wtedy dlaczego je mam) .
Skutki uboczne .
I ktoś jeszcze wspomniał i obniżeniu amh i pewnie też się tak stało bo za pierwszym razem miałam koło 0.90 a jak drugi raz badałam to było koło 0.80.
Ale nie słuchałam i poszłam za lekarzem co mi mówił.
To był błąd.
Niestety nie da się go naprawić
Clo bez monitoringu, skąd ja to znam.. a później torbiel albo cienkie endo (czyli skąpe miesiączki). Dla niektórych lekarzy to właśnie takie cukierki pomagające zajść w ciążę. No i „wielu kobietom to pomogło” ;)
 
hej, bardzo Ci dziękuję ❤️tak, dobrze kojarzysz z tym iui ;) jak narazie wszystko na własną rękę niestety, zależy mi żeby jechać do novum już z wszystkimi wynikami, podejrzewam że genetyczne i tak kazaliby mi zrobić, zresztą pytają o to w ankiecie.
W „naszej” klinice nie wymagają żadnych genetycznych czy immuno, na co to komu ;) z przymrużeniem oka oczywiście.
Jednak sporo trzeba na własną rękę działać, dociekać i szukać.. Dobrze, że pojedziesz z kompletem wyników, tym bardziej że jednak coś tam wyszło. Obyś trafiła na dobrych lekarzy.
 
W „naszej” klinice nie wymagają żadnych genetycznych czy immuno, na co to komu ;) z przymrużeniem oka oczywiście.
Jednak sporo trzeba na własną rękę działać, dociekać i szukać.. Dobrze, że pojedziesz z kompletem wyników, tym bardziej że jednak coś tam wyszło. Obyś trafiła na dobrych lekarzy.
jak sobie pomyślę ile w tej naszej klinice zostawiłam kasy, nerwów i ile złudnej nadziei mi dali to szlak mnie trafia 🙈 jutro od rana atakuje dr Pasnika, może stanie się cud i uda mi się umówić na wizytę w tym roku 🤣 A jak sytuacja u Ciebie? Dobrze doczytałam że już czekasz na transfer? 😱😱😍😍😍😍
 
Ostatnia edycja:
reklama
w ogóle gdybym zaczynała starania z taką wiedzą jak mam teraz to wszystko by wyglądało zupełnie inaczej :D ale czy bym była w ciaży teraz?
 
Do góry