reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe kreski👑 Nowy Rok, nowe przeboje: każda z nas zagra w hitowe pozytywki na Testowym Stadionie!

Miłego dnia Dziewczyny 😘
Ja powinnam dziś testować i oczywiście co zrobiłam? Byłam w toalecie bez testu😡🫣😱
Pewnie i tak się nie udało ,ale w związku z tym że cycki obrzmiałe ,bolał brzuch a teraz nic filmów nawkrecalam sobie milion🫣test zrobię tylko siuskow nazbieram😂

Co do ciuchów to ja kiedyś dużo chodziłam teraz nie mam za bardzo czasu więc Vinted oj….momentami wręcz bombarduje😂 i cieszę się bo bardzo dużo fajnych rzeczy można dorwać dla siebie czy dla mojej osobistej młodzieży 🤣 nawet chłop się wkręcił i szuka dla siebie😂🤭
witam się w poniedziałek. Test bialy wiec czekamy na okres 🤷‍♀️
 
reklama
Planowałam iść dzisiaj na progesteron (Premom wg testów mówi ze to 8dpo dziś), ale pink oczywiście biały i już mi się odechciało iść gdziekolwiek 🥺 jeszcze po powrocie z piątkowej imprezy w wichurę i deszcz nadal mnie boli gardło i jestem zasmarkana 🫣 piękny start tygodnia…
O to mamy podobnie, ja też dzisiaj 7 lub 8 dpo, test śnieżna biel. Na szczęście udało mi się skoczyć do laboratorium sprawdzić progesteron. Zdrowiej szybciutko
 
To jest miłe, kiedy czujesz, że jednak nie jesteś w tym sama.
U mnie było podobnie z tymi badaniami, teraz jak tylko mówię, że coś tam, to on sam się umawia i robi.
Ja tylko mówię w którym labie.
To ostatnio mój wspaniały Stary także wpadł na ten pomysł, zapisał się sam na badanie nasienia, nawet nic mi nie mówiąc. Okej chciał dobrze, ale zapomniał o najważniejszej rzeczy jaką jest abstynencja, zapisał się na badanie nie uprawiając seksu przez 9 dni 🤡 Myślałam, że wyjdę z siebie..
Dobrze, że coś mnie naszło i zapytałam o to. Chłopina tyle razy robił to badanie, a jeszcze się nie nauczył 😄

Więc fajnie niech się umawia, tylko niech mi o tym mówił, żeby później nie było takich niespodzianek 😂
 
reklama
Do góry