reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe kreski👑 Nowy Rok, nowe przeboje: każda z nas zagra w hitowe pozytywki na Testowym Stadionie!

reklama
Ahaha ma to sens, w końcu w owulacje potrzebna kopulacja 😂
no tak , masz rację 😃😃
Cracking Up Lol GIF by HULU
 
Część dziewczyny ☺️
Ja wczoraj tylko Was nadrobiłam i poszłam w kimanko. Pisałam o byciu świadkową, o mały włosy i nic by z tego nie było. Mądra ja, zapomniałam dowodu 🤦🏻‍♀️ na szczęście uznali mi dowód z aplikacji - dobrze że zachowałam resztki rozumu i pomyślałam o niej 🙈 z rana też przywitała mnie @, więc moje zaćmienie zrzucam na nią 😁

@anyżowe_love cieszę się że nareszcie się udało 💪teraz możesz działać dalej 😍

@agata8051 bardzo mi przykro 😔😔😔 mam nadzieje że uda się znaleźć jakiś dobry plan działania, abyś mogła zostać mamą ✊🏻
Ufff... szczęście że się udało z tym dowodem🙂
Współczuję @ na samą uroczystość :/

Dziękuję bardzo, ja też jestem zadowolona 🤩
 
Wiecie z tym wcześniejszym testowaniem to jest też tak, że jak są jakieś dziewczyny, które mają wdrożyć leki od pozytywnego testu to chcą wiedzieć jak najwcześniej żeby móc działać i mieć poczucie siły sprawczości. Takim przypadkiem jestem ja gdy od pozytywnego testu mam brać acard 150 :)
Ja tez od pozytywnego testu muszę brac heparyne. Acard biore caly czas tak mi kazała gin . A i jeszcze mam eutyrox bo mialam trosze za wysoka tarczycę
 
Dziewczyny powiedzcie mi ze źle nie zrobiłam wczoraj spotkałam sie z kolezanka i piliśmy wino aa ja zapomnialam ze za kilka dni testuje . I teta tak sobie mysle ze jak dziewczynom juz wychodza tak wczesnie testy pozytywne . A ja pilam to wino czy nie zaszkodzilam w razie czego fasolce?
 
Dziewczyny powiedzcie mi ze źle nie zrobiłam wczoraj spotkałam sie z kolezanka i piliśmy wino aa ja zapomnialam ze za kilka dni testuje . I teta tak sobie mysle ze jak dziewczynom juz wychodza tak wczesnie testy pozytywne . A ja pilam to wino czy nie zaszkodzilam w razie czego fasolce?
Daj spokój, teraz nie ma opcji żeby się coś stało bo jest za wcześnie ;)
 
reklama
Jutro mam wizytę u gina żeby zobaczyć co z tą moją torbielą i czy od przyszłego cyklu mogę wrócić na stymulację, także trzymajcie proszę kciuki 🙏🏻🥺 strasznie się stresuję 😔 W obecnym cyklu raczej nie pokładam nadziei
Hej.
Ooo widzisz..mi też zrobila się torbiel, i nawet pomyślałam że może to skutek tych stymulacji.
Nie wiem.
Bierzesz coś? nie pamietam, czy to Ty pisałaś mi, że bierzesz Primulot.Nor?
Dziś jest 5 dzień od kiedy go biorę, dostałam na 10 dni.
We środę idę na kontrolę
 
Do góry