reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe kreski👑 Nowy Rok, nowe przeboje: każda z nas zagra w hitowe pozytywki na Testowym Stadionie!

reklama
Wiecie z tym wcześniejszym testowaniem to jest też tak, że jak są jakieś dziewczyny, które mają wdrożyć leki od pozytywnego testu to chcą wiedzieć jak najwcześniej żeby móc działać i mieć poczucie siły sprawczości. Takim przypadkiem jestem ja gdy od pozytywnego testu mam brać acard 150 :)
I ja, bo teoretycznie muszę brać heparynę a praktycznie to zobaczymy co wyjdzie w genetycznych 🫠🫠

Trzy tygodnie temu miałam dłutowaną szóstkę. Wczoraj wieczorem tak zaczęła mnie boleć piątka, że pędem byłam u dentysty. Prawdopodobnie uszkodziła się przy wyrywaniu tej szóstki wcześniej i zaczęła się psuć, także jestem lżejsza o kolejnego zęba i kolejne pół tysiąca 😅😅 Weekend marzeń
 
Ja tez testuję „wczesnie” bo chciałabym mieć pewność że nie przeoczę np biochemia. Dodatkowo i tak mam krótką fazę lutealną 11 dniową więc jakbym miała zaczynać 12 dpo to bym nigdy testu nie zrobiła :)
Dokładnie..biochem przykra sprawa ale lepiej wiedzieć i mieć to udokumentowane
 
reklama
Wiecie z tym wcześniejszym testowaniem to jest też tak, że jak są jakieś dziewczyny, które mają wdrożyć leki od pozytywnego testu to chcą wiedzieć jak najwcześniej żeby móc działać i mieć poczucie siły sprawczości. Takim przypadkiem jestem ja gdy od pozytywnego testu mam brać acard 150 :)
Dokładnie, ja jestem przypadkiem gdzie muszę zwiększyć dawkę Euthyroxu i odstawić dostinex 🙂
 
Do góry