reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe kreski👑 Nowy Rok, nowe przeboje: każda z nas zagra w hitowe pozytywki na Testowym Stadionie!

Jeszcze wczoraj szukałam i liczyłam raz jeszcze, bo nie wierzyłam 🥹 ale 19.01-23.01 to termin planowany porodu mojej drugiej ciąży. I tuż przed tym terminem wysikać znów 2 kreski. Maluszku, tym razem zostajesz z nami i widzimy się we wrześniu 🙏
Najpiękniejszy prezent urodzinowy! Gratulacje ❤️❤️❤️
 
reklama
W końcu możesz to napisać do samej siebie 😍 wypieprzaj i nie wracaj ✊🏻❤️
Running Man Abandon Thread GIF by MOODMAN

Mam wielką nadzieję, że to będę ja 🥹
 
Tylko najbardziej wytrwałe potrafią czekać do terminu miesiączki. A o tych co czekają jak okres się spóźnił to krążą tylko legendy.
Ja chyba też pod legendę podchodzę 😆 jak tylko nie mam wskazan, by robić wcześniej, to czekam aż okres się spóźni.
Duszek okruszek dzisiaj 🥹 widoczny na żywo bez rozbierania gołym okiem. Aparat zżera kolor albo ja nie umiem w zdjęcia.
Chwilo trwaj! I zamień się w kolejne 9 msc. 😍
Zobacz załącznik 1602676Zobacz załącznik 1602677
Edit: dzisiaj 9 DPO
Kolejna świetna wiadomość, również serdeczne gratulacje 😊
 
Ja chodzę do immuno z Trójmiasta, w Gdyni.
Myślałam, że tutaj da radę, ale chyba niestety nie w moim przypadku. Bardzo pozytywnie była nastawiona do mojego przypadku, jednak ciągnie się to trochę za długo.
Duże są kolejki na wizytę? Wiesz może ile się czeka?
Jeśli jesteś z Trójmiasta, to mogę Ci jeszcze polecić Dr Suchanek (immunolog z Gdańska) - ona pomagała naszym przyjaciołom i przy różnych perturbacjach (bo tam jednym z problem problemów okazał się być np. wzrost komórek nk podczas spożywania produktów mlecznych i zawierających gluten), którzy po 10 latach starań doczekali się cudownej córki.

A co do kolejek u Paśnika - poszukaj na fb grupę „starając się z pomocą dr „p”. Immunologia” - jest tam post pod którym dziewczyny zwalniają/wymieniają się terminami (najlepiej zadzwoń wcześniej do APC i umów się na konsultacje, żebyś miała termin „na wymianę”). Terminy umawianych wizyt są dość odległe, bo to około pół roku, ale ja (dzięki tej grupie) trafiłam do niego w ciągu dwóch tygodni od podjęcia próby umówienia konsultacji.
 
reklama
Do góry