reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe kreski👑 Nowy Rok, nowe przeboje: każda z nas zagra w hitowe pozytywki na Testowym Stadionie!

reklama
Ja już odwiedziłam wielu...
Wieeeeeeelu. Walcz o swoje, dowiaduj się.
Ja też jestem po biochemie, teraz będzie pierwsza miesiączka po. Mam w ciul leków, jednak przy biochemie to ciężko powiedzieć, czy jakiekolwiek mogły zadziałać. Raczej nie.
Chociaż odkąd nawalili mi tych leków, to nie doszłam ni razu do serduszka🥴
Dlatego 22go stycznia pytam o wszystko immuno. Chcę spytać, czy np. U mnie ta dawka heparyny nie jest za duża. Może kluczem jest Accofil. Chce spytać, czy encorton mi potrzebny.

Ogolnie przymierzam się do zapisania się również na wizyte do polecanego immuno - Paśnika.

Warto poznawać opinie innych. Ja gdybym leczyła się u wcześniejszego, to na zasadach:za którymś razem wyjdzie 😅
Ja jestem jego pacjentką - to bardzo konkretny i rzeczowy lekarz, a przy tym bardzo empatyczny człowiek, który przy okazji nie zleca niepotrzebnych badań.
 
Dziewczyny, a mam jeszcze jedno pytanko do dziewczyn, które były w ciąży: czy pojawiały się u Was w tym okresie dwóch tyg po owulacji jakies objawy podobne do tych, ktore zazwyczaj miałyście jako PMS i mimo to potem okazało się, ze jesteście w ciazy?
Raz tak, a raz nie, a raz zupełnie inaczej. Objawy/zmiany samopoczucia w trakcie dwóch tygodni po owulacji, zawsze są związane ze zmianami hormonalnymi drugiej fazy cyklu i nie zawsze dotyczą wzrostu beta hcg - wiele dziewczyn ma „objawy ciąży” nie będąc w ciąży (bo to zwykły pms), a inne, u których ciąża zaczyna się rozwijać, nie mają zupełnie żadnych objawów.
 
Na razie jest plan na zespół antyfosfolipidowy. Jak się trochę pozbieram, to znów zaczniemy starania. Po okresie pójdę do lekarza. Jeżeli nie da mi recepty na heparynę, więcej do niego nie idę.
A tak chciałam słuchać wszystkich doradców- nie idź do wielu lekarzy, zaufaj jednemu. Yhm, heparyna miała być jak będzie serce u płodu, a tu j**any biochem.
Ja biorę acard 75 na stałe (na własną rękę), jedną ciążę donosiłam, dwie straciłam 🤷 nie wiem co było przyczyną, boje się trochę przyszłości ale wierzę, że kiedyś się uda. Mocno trzymam za Ciebie kciuki ! Bardzo mocno
 
Ja jestem jego pacjentką - to bardzo konkretny i rzeczowy lekarz, a przy tym bardzo empatyczny człowiek, który przy okazji nie zleca niepotrzebnych badań.
Ja chodzę do immuno z Trójmiasta, w Gdyni.
Myślałam, że tutaj da radę, ale chyba niestety nie w moim przypadku. Bardzo pozytywnie była nastawiona do mojego przypadku, jednak ciągnie się to trochę za długo.
Duże są kolejki na wizytę? Wiesz może ile się czeka?
 
Ja biorę acard 75 na stałe (na własną rękę), jedną ciążę donosiłam, dwie straciłam 🤷 nie wiem co było przyczyną, boje się trochę przyszłości ale wierzę, że kiedyś się uda. Mocno trzymam za Ciebie kciuki ! Bardzo mocno
Lekarz nie zalecił acardu? Od pozytywnego nie zwiększałaś?
I przepraszam, ale nie pamiętam a nie masz w stopce, robiłaś mutacje? Co wyszło?
 
Duszek okruszek dzisiaj 🥹 widoczny na żywo bez rozbierania gołym okiem. Aparat zżera kolor albo ja nie umiem w zdjęcia.
Chwilo trwaj! I zamień się w kolejne 9 msc. 😍
IMG_9477.jpeg
IMG_9476.jpeg

Edit: dzisiaj 9 DPO
 
Ostatnia edycja:
Część dziewczyny ☺️
Ja wczoraj tylko Was nadrobiłam i poszłam w kimanko. Pisałam o byciu świadkową, o mały włosy i nic by z tego nie było. Mądra ja, zapomniałam dowodu 🤦🏻‍♀️ na szczęście uznali mi dowód z aplikacji - dobrze że zachowałam resztki rozumu i pomyślałam o niej 🙈 z rana też przywitała mnie @, więc moje zaćmienie zrzucam na nią 😁

@anyżowe_love cieszę się że nareszcie się udało 💪teraz możesz działać dalej 😍

@agata8051 bardzo mi przykro 😔😔😔 mam nadzieje że uda się znaleźć jakiś dobry plan działania, abyś mogła zostać mamą ✊🏻
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry