reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Hej dziewczyny !

Dlugo mnie nie bylo.. Po ostatnich moich wynikach prolaktyny (duuzo za wysoka) zalamalam się i nie chciałam tutaj zaglądać, myśleć o tym wszystkim. Na ostatniej wizycie 24.08 mój ginekolog zapisał mi bromergon, mimo że stwierdził że moja prolaktyna to ewidentnie wynik stresu, a miałam go niemało w ostatnim czasie bo zmieniłam pracę. Dostalam tez skierowanie do szpitala na badanie droznosci jajowodów, na które miałam się zgłosić w nastpępnym cyklu po miesiączce. Owulacja była na monitoringu widoczna 29.08 w postaci dwoch pecherzyków: 18 i 24 mm, lekarz kazal dzialac tego dnia i nastepnego :) Zrobilam tez testy owulacyjne i na nastepny dzien byly dwie grube krechy co utwierdzilo mnie w przekonaniu ze owulacja jest. 3 dni temu powinnam byla dostac okres, ale nie dostalam go.

Dziś zrobiłam test, i powiedzcie mi czy mam omamy wzrokowe ? Na żywo kreska jest jeszcze wyraźniejsza !

Nie chcę się nastawiać bo jak czytam ile kobiet poroniło kilka razy, to mam pełno obaw.. Co teraz ???? Kiedy najlepiej zrobić betę, umówić się do lekarza itd ? Boję się przestać brać bromergon bo jak będzie za wysoka prolaktyna to poronię..
Message_1473927411189.jpg
 

Załączniki

  • Message_1473927411189.jpg
    Message_1473927411189.jpg
    505,9 KB · Wyświetleń: 198
reklama
Masowanie sutków miałam jak rodziłam 1wszą córkę, położna podeszła i jak mnie szczypnęła w obolałe sutki to zaraz mnie skurcze chwyciły ;-]

hajmal - to czekamy razem, zaciskam kciukasy ;-)

lavazza - śle przytulasy :( ALe nowy cykl wystartował ;-)))

Niecierpliwa_26 - GRATULACJE, jest taj bum cyk grubaśna krecha, gratuluję ;-) Skonsultuj się z lekarzem w kwestii prolaktyny, nie ma co ryzykować...
 
agnesis no będę musiała bo gin mi kazał brać dupka do 14dc a ja kuzde mam tylko na 10 dni tego dupka i nie wiem [emoji58]

lavazza oj pzykro mi , ale z drugiej strony , ze jak nie ma ciąży to przyszła szybko a nie się spozniala nie potrzebnie [emoji6]
Ja tam chyba do końca życia mam przewalone bo tyle co ja stluklam lusterek to masakra [emoji16]

hajmal przykro mi , ale teraz musi być dobrze [emoji5]

Carmen nie ma jest nadzieja , ze nie przyjdzie [emoji6]

agnesis ja tez mam czasem takie dni , ale tlumacze sobie tym , ze jak urodziłam jedno to kiedyś nastąpi moment na drugie ! [emoji4]

Niecierpliwa gratulacje , ciąża .
Na bete mozesz isc w kazdej chwili a po dwoch dniach jeszcze raz by sprawdzic przyrost .

Wiecie co wole pic tego i ofenu 2 saszetki ale tylko jak zaczelam pic po jednej czuje sie jakos do dupy [emoji15]



wff2krhmvaem9yip.png

EVEEE 16.09 - endokrynolog
ARTEMIDA 18.09 - wizyta u ginekologa
AGNESIS 22.09 - wizyta u ginekologa
 
Niecierpliwa ciesze,ze ci sie udalo
Ale z drugiej strony dobijam sie widzac wokolo pelno waszych pozytywnych testow [emoji24][emoji24][emoji24]

Inviato dal mio ALE-L21 utilizzando Tapatalk
 
Carmen haha u nas i tak lepiej niz na drugim wątku , więc spoko jest a ktoś nas musi nimi pozarazac , dawno u nas nie bylo ladnego pozytywu [emoji3]

wff2krhmvaem9yip.png

EVEEE 16.09 - endokrynolog
ARTEMIDA 18.09 - wizyta u ginekologa
AGNESIS 22.09 - wizyta u ginekologa
 
Fakt, tutaj dlugo juz nie bylo pozytywu
Ale na staraczkach 2017 to codziennie sa pozytywy.....no **** mnie strzela.
Mykam mala odebrac z przedszkola bo zaraz bede jechala do alergologa z nia.....do potem

Inviato dal mio ALE-L21 utilizzando Tapatalk
 
Bum to może stad moj depresyjny stan, bo inofem przestałam pic :p a tak na poważnie to ja znam jedno lekarstwo tylko na to wszystko. Wylogować sie i nie wchodzić, nie czytać i nie dobijać sie zdjęciami... [emoji50]


______________________
Jakub [emoji173]️[emoji4][emoji460]️ 2009
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
Aniołek[emoji171][emoji992][emoji92]2016
Nie wiesz co to prawdziwa strata. Można jej doświadczyć tylko wtedy, kiedy kochasz coś bardziej, niż samego siebie.
 
Dziewczyny znam ten ból.. 15 miesięcy czekałam na ten pozytywny test i miałam bardzo dużo chwil że wpadałam w dołek.. Ale teraz myślę, że chyba musiało tak być. Zmienilam pracę na lepszą i lepiej płatną, mój partner tez w tym czasie awansował i dostał sporą podwyżkę.. Gdybym zaszła w ciążę od razu jak sobie zaplanowałam to byłoby krucho z pieniędzmi.. Zresztą jak czytam, niektóre z was już mają dzieci, i starają się o kolejne. Ja rozumiem że pragniecie dzieci tak samo jak te kobiety które ich nie mają wcale - ale to jednak jest coś innego.. Już zaczęłam się obawiać, że mi się nie uda..
 
reklama
agnesis no serio jakos sie tam po tym czuje dziwnie , odkad pije jedną [emoji50]

Dziewczyny zrobicie jak uważacie nikt Was tu na siłę nie trzyma , ale ja osobiście się lepiej tu czuje nawet jak ktoś test pokaże pozytywny , ze aaa jej sie udało mi tez musi .
Niby forum staraczkowe , ale ja bardziej o tej ciąży właśnie mniej myślę jak siedze tu , mozna sie wyzalic , oderwać , w domu i w otoczeniu nikt mnie tak nie zrozumie jak osoby tutaj [emoji4]

wff2krhmvaem9yip.png

EVEEE 16.09 - endokrynolog
ARTEMIDA 18.09 - wizyta u ginekologa
AGNESIS 22.09 - wizyta u ginekologa
 
Do góry