reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Rene prywatny wystawi ci bezproblemowo a z NFZ mogą być problemy [emoji6]



wff2krhmvaem9yip.png

EVEEE 16.09 - endokrynolog
ARTEMIDA 18.09 - wizyta u ginekologa
AGNESIS 22.09 - wizyta u ginekologa
 
reklama
A słuchajcie tacy lekarze potem są jakos kontrolowani za te zwolnienia? Nie nawidze prosic o zwolnienie ale odkąd stracilam synka bo wszystko bylo w biegu praca dom i okazalo sie ze ciąża byla od początku zagrożona teraz mam schizy

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rene raczej nie bo on np na nim zaznaczy , ze ciaza zagrozona ja osoboscie na każdym L4 tak mialam napisane a ciągłam od 8tc.

wff2krhmvaem9yip.png

EVEEE 16.09 - endokrynolog
ARTEMIDA 18.09 - wizyta u ginekologa
AGNESIS 22.09 - wizyta u ginekologa
 
To sa jakies kody ze można wpisać ze ciąża wysokiego ryzyka. Ogólnie taką teraz mam po poprzedniej i musza na mnie uważac choć poki co odpukac jest wszystko ok. Nie plamie itd

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rene ale gdyby nie patrząc zagrożenie jest , więc się niczego nie bój i smigaj na L4 , odpoczniesz troszkę [emoji4]

wff2krhmvaem9yip.png

EVEEE 16.09 - endokrynolog
ARTEMIDA 18.09 - wizyta u ginekologa
AGNESIS 22.09 - wizyta u ginekologa
 
Ja coś wiem o tym jak jest przykro, na temacie grudniówek zapisałam się po poronieniu nie mogłam zmusić sie żeby tam wejść, raz sie odważyłam i napisałam zeby mnie skreśliły z listy i znów długo nie wchodziłam. Bolało strasznie i dalej boli ale od jakiś 2 tygodni czasem tam zaglądnę tylko po tym mam strasznego doła. Ale chce zobaczyć jak sie mają, jak brzuszki itd choć to przykre i boli. Musicie sie pozytywnie nastroić a i czasem odpuścić żeby znów pozytywne myśli miały miejsce sie zakorzenić.
Wątpię zeby mi sie udało w tym miesiacu ale na wszelki wypadek zacze dziś acard łykac, lekarz powiedział ze jak sie tylko dowiem ze jestem w ciazy zeby brac 75. Zrobie test na dzien przed @ i najwyzej odstawie :)

A zwolnienie to bierzcie jak tylko możecie, zreszta nie sadze zeby ktość chciał odmówić.
 
Dzień dobry popołudniu :)

To ja wam napisze z własnego doświadczenia , jeżeli chodzi o stan psychiczny to czy starałam się o pierwsze czy o trzecie tak jak teraz , przeżywałam to tak samo identycznie , a wręcz teraz miałam więcej obaw że się nie uda , bo wiek , zdrowie moje , męża itd ale wiecie jak to jest punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hajmal ja ost ciążę mialam rozwiązana w 28 tc. Moj synek żył mc. Dlatego teraz chce skupić sie potrójnie na tej ciąży. Kolejnej straty dziecka nie zniose. Widziałam go juz dotykalam tulilam. Kawał chlopa byl. Jak scisnal za palec to tyle siły ... ehhh juz mi sie ryczec chce

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry