reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

No kobity! 24 h mnie nie było a tu tyle naprodukowane! Tyle emocji! Zasnąć przez was malpiszony nie będę mogła!

Trzymam kciuki za testujące jutro!! Oby moc była z wami!

Nie pobolewaja jajniki... ale czy to owu? Śluzu konkretnego brak... myślicie że to może jajeczko się szykuje? A mój W przychodzi tak zmęczony z pracy ze nie mam co liczyć na molestowanie...

Napisane na GT-S7580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dobra dziewczyny nie jestem w ciąży, test jak wiadomo mylić się może. Na drugim cieni nawet nie ma :) to chyba bete mogę sobie darować ;)
 
Agnesis:-( jak to....producenci tych testów powinni nam grube pieniądze płacić za te emocje na które nas narażają! Wiem bo sama przez to przechodziłam.

Bum a jak tam u ciebie?

Anulka nareszcie napisałaś! Zaglądaj do nas częściej. Jeśli o mnie chodzi to mega szok:-) życie to jednak swój scenariusz pisze.
 
Agnesis w jednym cyklu tak sobie wkręciłam, że jestem w ciąży, że mi się okres 5 dni spóźnił...taka nasza psychika niestety.
 
Ale ja właśnie się na ciążę nie nastawiałam. Od razu wczoraj mówiłam, że ten test jest do kitu, bo pokazuje coś czego nie ma. A bete to chyba tylko po to powinnam zrobić, żeby wywołać @ bez wyrzutów. Zawsze małpa przychodziła nawet o dzień, dwa wcześniej, a teraz jak mi zależy żeby była na czas to doopa.
 
reklama
Pójdę na bete o 8, to się chociaż napije wieczorem wina, zmolestuje chłopa, nalykam się aspiryny i wezmę gorąca kąpiel :D
 
Do góry