reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Julia super ze szyjka trzyma i młody bezpieczny:-) 6-latka w domu to już pomoc naprawdę! Nie trzeba za nią biegać jak za 2-letnim maluchem.

Ja też mam problemy ze snem. Padam o 20-21 a potem od 5 spać nie mogę.
 
reklama
Mnie osobiście żaden test nie oszukał. Ale być może tylko dlatego, że ja ich niewiele robię, więc mniejsze mam prawdopodobieństwo trafienia na wadliwy :)
julia0903 - dobre wieści niesiesz :) Niech się ta ''szyjka'' więcej nie wygłupia nie ?:)
 
Tynka, pierwsze miesiące to mi sie strasznie ciągły A teraz tak to leci ze nic tylko panikę sieje ze z niczym nie zdążę.

Julka, ja też mam niby szyjke krótka i z tendencją do skracania A lekarka kazala mi tylko się oszczędzać i wypoczywać. Wychodzę z założenia ze skoro dobrze się czuje, nic mnie nie boli to mogę być na chodzie ale z rozsądkiem. Kciuki żeby wszystko było ok do samego rozwiązania.
 
Karola kciukasy trzymane!

Agnesis całą nadzieja w becie!

Ja się dopiero zwlekam x łóżka. .. a na 8 do pracy a myślałam że jeszcze o męża zahacze może. ..bo już się polubiłam z owulacja i na wszelki wypadek chciałam. A bezsenność mnie dopadł a i teraz doopa.

Napisane na GT-S7580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry