reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Bum hmm zdaje się że masz te same testy co ja z apteki Gemini .... i one np mi wogle owu nie wykrywaly w porównaniu z facelle się chowają .... podczytuje ... odstaw lutke u czekaj .... zobaczymy co czas przyniesie .... trzymam kciuki non stop ....

Tynkus serce Ty moje ! Cieszę się razem z Tobą :) tak to musiało się skończyc :) czeka. na foto kropka :)

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
Kurczaczki dziewczyny...przed chwila juz bylam pewna ze okresu dostalam..brzuch zaczal bolec i jakos mokro sie zrobilo...dzis 10dpo moze to dobry znak??:confused:
 
majka a ty nie masz @ ?

wff2krhmvaem9yip.png

OLECZKA 26.08 - podglądamy Gabrysia [emoji170][emoji777]
EVEEE 29.08 - prenatalne [emoji171]
BUM 30.08 - wizyta u ginekologa
TYNKA 31.08 - wizyta u ginekologa [emoji172]
Nie no co ty, za szybko się cieszyłam. To tylko drobne plamienie jakie już miałam. Masakra jakaś.
 
Zuza zrobie ale co bedzie z tego nie mam pojęcia [emoji53]

Eveee dziwne bardzo kuzwa ...
Seksior był jak co [emoji106]

anula cześć myszkoooo , a ja tak czekam na twoją wiadomość [emoji170] to co od jutra nie brać juz lutki ? Napisz mi na privka jak nie chcesz tu co tam u Ciebie ? [emoji8]
Tak to te z gemini , myślałam kuzde , ze jakieś fajne będą , ale to te same dupiate co z allegro...

Eolinka może tak , masz test machnij rano [emoji4]

Majka a u Ciebie to też nic nie wiadomo , przewalone [emoji58]


wff2krhmvaem9yip.png

OLECZKA 26.08 - podglądamy Gabrysia [emoji170][emoji777]
EVEEE 29.08 - prenatalne [emoji171]
BUM 30.08 - wizyta u ginekologa
TYNKA 31.08 - wizyta u ginekologa [emoji172]
 
Zuza trochę na mój cykl sporo hy tego wyszło [emoji52]

wff2krhmvaem9yip.png

OLECZKA 26.08 - podglądamy Gabrysia [emoji170][emoji777]
EVEEE 29.08 - prenatalne [emoji171]
BUM 30.08 - wizyta u ginekologa
TYNKA 31.08 - wizyta u ginekologa [emoji172]
 
reklama
Zuza no to na pewno , wtedy nie zużyje 30 a np 10 [emoji6]
Porabane nie wiadomo co sie spodziewać a ja nie wiem co mam z ta luteina zrobić ...
2 dzień zakończony wzięciem tabletek...
I czy odstawić czy nie to pytanie jest ciekawe [emoji57]

wff2krhmvaem9yip.png

OLECZKA 26.08 - podglądamy Gabrysia [emoji170][emoji777]
EVEEE 29.08 - prenatalne [emoji171]
BUM 30.08 - wizyta u ginekologa
TYNKA 31.08 - wizyta u ginekologa [emoji172]
 
Do góry