reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Hej[emoji4] Spac nie mogę. Mój pojechał do pracy i wróci dopiero jutro. Ma wieczorem spotkanie klasowe A potem jeszcze chce się spotkać ze starą ekipą z pracy bo od poniedziałku ja zmienia. Nie podoba mi sie to.

Agnesis, a wrzuć chociaż tego testa. Jakoś tak po cichu liczę u Ciebie na coś. No przecież to nie możliwe żeby testy tak nagminnie Was tu oszukiwaly.
 
reklama
Hej[emoji4] Spac nie mogę. Mój pojechał do pracy i wróci dopiero jutro. Ma wieczorem spotkanie klasowe A potem jeszcze chce się spotkać ze starą ekipą z pracy bo od poniedziałku ja zmienia. Nie podoba mi sie to.

Agnesis, a wrzuć chociaż tego testa. Jakoś tak po cichu liczę u Ciebie na coś. No przecież to nie możliwe żeby testy tak nagminnie Was tu oszukiwaly.

Nie mogę zrobić teraz foty bo muszę podładować trochę tel, ale na zdjęciu i tak nic nie widać, jest delikatny cień, jak miejsce kreski, ale nie różowe jak wczoraj
 
Ale skoro idziesz na betę, to ja cicho zaciskam kciuki. Najwyżej wywolasz @[emoji12]

Chyba zaraz zwleke się z łóżka i jakieś małe zakupy pojadę zrobić. Potem jakieś małe sprzątanie i cały dzień poświęcę na pielęgnację swojej osoby. W końcu jutro wesele, ostatnie w tym roku i trzeba jakoś wygladac[emoji4]
 
Ale skoro idziesz na betę, to ja cicho zaciskam kciuki. Najwyżej wywolasz @[emoji12]

Chyba zaraz zwleke się z łóżka i jakieś małe zakupy pojadę zrobić. Potem jakieś małe sprzątanie i cały dzień poświęcę na pielęgnację swojej osoby. W końcu jutro wesele, ostatnie w tym roku i trzeba jakoś wygladac[emoji4]

Też liczę na to, że jak ciąży ni ma, to okres przywolam ;)
Już mnie nogi bolą od latania do wc :laugh2:
Życzę udanej zabawy i porządnej wyzerki na weselu :rofl2:
 
Agnesis sama nie wiem co powiedzieć. Dziewczyny zawsze chwalily te testy facelle. Ja jak w ciąży nie byłam, to mi nigdy nic na nim nie wyszło. Nigdy żadnego cienia nie miałam. Może cię ta beta zaskoczy:-)

Karola uuuu to miłej zabawy zycze:-) masz rację niech chłop korzysta z ostatnich chwil, które może spędzić z kolegami. Potem już tylko wstawanie, pampersy, ubieranie i lulanie będzie hi hi. Karola twoja ciąża to mi tak szybko leci, że szok. Już jest po wakacjach i do listopada moment. Lada chwila będziesz synka tulic.
 
Xbum tak corka wie juz z tydzien[emoji4] szczesliwa, wczoraj juz wybrala skarpetki i czapeczke dla malego[emoji4]
No moj M zdarzyl podpisac umowe o nowa prace...wiec jedzie w delegacje na miesiac do Belgi potem pare dni i znow wyjezdza...
Nikt sie nie spodziewal ze bede ze mna problemy, umowilam sie z M ze jakby przyszlo ze musze plackiem lezec to rezygnuje z pracy...a tak to narazie wsparcie tesciow i rodzicow i dam rade[emoji4]
Mela ma 6 lat wiec wiesz za duzo nie trzeba przy niej robic:) mi pomaga;)
Wiec stres byl nie lada przed wizyta, ale okazalo sie ze stan szyjki bez zmian, twarda, zamknieta... moge prowadzic spokojny tryb zycia[emoji4] co prawda bede i tak wiecej lezala ! Ale jak nic sie nie zmieni to niejest zle[emoji4] wiec musze sie i to postarac;)
Wpisz mi 14.09 wizyta

Dziekuje za kciukasy;)

Rene no to zaczyna sie ciazowe dolegliwosci:/ nie zazdroszcze!

Nati wspolczuje wymiotow!!!
Miejmy nadzieje ze z II trymestrem mina!
Co do biegunek i skretu kiszek kochana to witaj w klubie musisz zwrocic uwage po czym cie tak czysci...
Ja to przerabialam juz pare razy i wszystko jest ok ale niestety moge zapomniec o pysznej smazonej cebulce, plackach ziemiaczanych....jak cos za mocno tluste to ja chora jestem;(

Agnesis buuuuuu

Nie spie od 4 rano dlaczego? Cholera wie;p
Jestem juz spiaca ide spac[emoji4]
 
reklama
Do góry