reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Zuza zrobie ale co bedzie z tego nie mam pojęcia [emoji53]

Eveee dziwne bardzo kuzwa ...
Seksior był jak co [emoji106]

anula cześć myszkoooo , a ja tak czekam na twoją wiadomość [emoji170] to co od jutra nie brać juz lutki ? Napisz mi na privka jak nie chcesz tu co tam u Ciebie ? [emoji8]
Tak to te z gemini , myślałam kuzde , ze jakieś fajne będą , ale to te same dupiate co z allegro...

Eolinka może tak , masz test machnij rano [emoji4]

Majka a u Ciebie to też nic nie wiadomo , przewalone [emoji58]


wff2krhmvaem9yip.png

OLECZKA 26.08 - podglądamy Gabrysia [emoji170][emoji777]
EVEEE 29.08 - prenatalne [emoji171]
BUM 30.08 - wizyta u ginekologa
TYNKA 31.08 - wizyta u ginekologa [emoji172]
Zamówiłam te z Gemini z 30 szt .cena fajna .. ale nooo do dupy są .... owu była a one nawet konkret kreski nie miały ... ja myślę że jak teraz odstawisz to spoko powinna przyjść za dni kilka ... no chyba ze nie :) weź ten clo od nowego cyklu bo kurcze coś nie gra jak masz tak długie .... a clo na pewno pomoże ...tylko mała rada z doswiadczenia do clo obowiazkowo wiesiołka zapodaj bo śluz wysusza clo ... i infem czytałam ze masz to na dorodne jajeczka jak najbardziej :) ... a ja żyję kochana .... staram się na nowo-normalne ... dziękuję

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
reklama
No tak cena spoko , ale powiem ci , ze ta sama co rozowe z allegro a one masne kreski pokazywały i jestem ciekawa czy kuzde będzie ta owulka [emoji53]
Nic no odstawie , jutro już nie biorę lutki , we wtorek lekarza mam jak coś , moze ten inofem ta owu teraz przyspieszyl? [emoji54]
Wezne te CLO wezne , 2 dziennie od 2dc mam brać , ale boje sie [emoji4] no to jeszcze jutro po Wieska lece , i niech sie cos dzieje bo osiwieje w wieku 22 lat [emoji23]
A co się stało tak ogólnie u Ciebie ? Jak nie chcesz to nie pisz zrozumiem [emoji8]


wff2krhmvaem9yip.png

OLECZKA 26.08 - podglądamy Gabrysia [emoji170][emoji777]
EVEEE 29.08 - prenatalne [emoji171]
BUM 30.08 - wizyta u ginekologa
TYNKA 31.08 - wizyta u ginekologa [emoji172]
 
No tak cena spoko , ale powiem ci , ze ta sama co rozowe z allegro a one masne kreski pokazywały i jestem ciekawa czy kuzde będzie ta owulka [emoji53]
Nic no odstawie , jutro już nie biorę lutki , we wtorek lekarza mam jak coś , moze ten inofem ta owu teraz przyspieszyl? [emoji54]
Wezne te CLO wezne , 2 dziennie od 2dc mam brać , ale boje sie [emoji4] no to jeszcze jutro po Wieska lece , i niech sie cos dzieje bo osiwieje w wieku 22 lat [emoji23]
A co się stało tak ogólnie u Ciebie ? Jak nie chcesz to nie pisz zrozumiem [emoji8]


wff2krhmvaem9yip.png

OLECZKA 26.08 - podglądamy Gabrysia [emoji170][emoji777]
EVEEE 29.08 - prenatalne [emoji171]
BUM 30.08 - wizyta u ginekologa
TYNKA 31.08 - wizyta u ginekologa [emoji172]
a będziesz miała monitoring ?bo kurcze 2szt to dużo ..zeby nie przestymulowac .... a nie chce mi się dziś o tym ... :)

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
anula będę mieć , będę nie podjelabym sie bez monitoringu ... duża dawka , ale czytalam ze po jednej tabletce duzo dziewczyną nie pomogło , a tak jak coś to zastrzyk na pęknięcie dostane a gin chyba tez wie co robi, wiec będę się trzymać jego słowa [emoji4]
Ok , pamiętaj , że jak coś dostępna zawsze na privkach jestem [emoji6]


wff2krhmvaem9yip.png

OLECZKA 26.08 - podglądamy Gabrysia [emoji170][emoji777]
EVEEE 29.08 - prenatalne [emoji171]
BUM 30.08 - wizyta u ginekologa
TYNKA 31.08 - wizyta u ginekologa [emoji172]
 
A no nic nie wiadomo dlatego ja bym się bała jakieś leki brać że jeszcze gorzej namonce niż jest. A w ogóle to mnie jedna pierś boli z boku jakby węzły albo gruczoły nie wiem co to jest ale dokuczliwe. Może jakieś hormony... Czekamy na rozwój zdarzeń dalej :/
 
majka wlanij jutro testa proste [emoji14]

Anula no ja też to wiem [emoji4] wpadaj częściej [emoji6]

Ide spać dziewczyny, spokojnej nocki ! [emoji8]


wff2krhmvaem9yip.png

OLECZKA 26.08 - podglądamy Gabrysia [emoji170][emoji777]
EVEEE 29.08 - prenatalne [emoji171]
BUM 30.08 - wizyta u ginekologa
TYNKA 31.08 - wizyta u ginekologa [emoji172]
 
reklama
majka wlanij jutro testa proste [emoji14]

Anula no ja też to wiem [emoji4] wpadaj częściej [emoji6]

Ide spać dziewczyny, spokojnej nocki ! [emoji8]


wff2krhmvaem9yip.png

OLECZKA 26.08 - podglądamy Gabrysia [emoji170][emoji777]
EVEEE 29.08 - prenatalne [emoji171]
BUM 30.08 - wizyta u ginekologa
TYNKA 31.08 - wizyta u ginekologa [emoji172]
Mi już ciąży nikt nie wmuwi hahaha bardziej boję się że to coś złego eh
 
Do góry