reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki styczniowe 2013

reklama
Jeszcze kilka godzin i weekend :-)Wzielam sobie za to wolne 21 stycznia bo mezus ma urodziny a Lila przedstawienie w przedszolu. A tego nie chcialabym przegapic :-D

Halloooo dziewczyny! gdzie reszta sie zaszyla :happy:
 
Eh zazdroszczę Wam, że macie normalne prace bo ja siedzę w domu i można powiedzieć że zajmuje się chałupniczym biznesem :-p tylko że w tym roku jakoś bez rewelacji - nie mogę się zmobilizować
 
Cześć dziewczyny :) Ja dopiero wygrzebałam się z łóżka, bo nie czuję się najlepiej. Do pracy idę od lutego, więc wtedy i ja będę spędzała tak miło poranki :p U mnie z samego rana brak jakichś odczuć, które wskazywałyby na cokolwiek, nawet apetytu brak (a to dziwne:p) Tempka trochę spadła, co mnie zmartwiło, ale nie poniżej linii, więc liczę, że się jeszcze podniesie. Teraz kawa i czas wziąć się za coś pożytecznego :)
 
Mitaka a co robisz chałupniczo ? Ja bym w domu nie umiała się zorganizować, nie mam tyle samozaparcia raczej ale i tak mój zawód nie nadaje się do wykonywania w domu więc nie mam problemu :)
 
No i ja się witam dziś z Wami:)
Ale tu miło i uprzejmie już mi lepiej i nie jestem tak bardzo wystrachana ze nic nie wiem, hehe:-D
-kasiaczek- pytałaś dlaczego mam takie długie cykle, żeby było śmieszniej lekarze tez nie wiedza, począwszy od stycznia 2012 jest to co 32,36,51,24,23,25,54,52,31,54 i teraz czekam kiedy będzie bo jak wspomniałam wcześniej miałam 25.12.2012 .
Ciężko mi jest sobie samej wyliczyć dni płodne dlatego tez czekam aż dotrą do mnie testy owu i podziałam troszkę tylko mam pytanie czekać do pierwszego dnia @ czy tez nie, od razu robić, poradźcie bom zielona w tym temacie!!??
 
Pieknaszyszunia warto konfrontować swoje obserwacje z testami owulacyjnymi. Ja ich nie używałam, nie mogę powiedzieć nic o ich funkcjonalności. Jeśli masz taką możliwość to polecam Ci mierzenie temperatury. Nie w celu nakręcania się, czy ciąża jest, czy jej nie ma, ale w celu poznania lepiej swojego cyklu. Obserwacja śluzu to też dobra metoda na przyjrzenie się swojemu organizmowi :) To wbrew pozorom nie jest wcale trudne! Mimo, że jestem młodziutka to już bardzo dobrze czuję jak funkcjonuje mój organizm i jestem pewna, że i Tobie z czasem uda się w niego wsłuchać z powodzeniem :) Co do owulacji.. Niestety taki jej urok, że może się przesunąć. W dodatku przy takich szalonych cyklach nigdy nic nie wiadomo. Wydaje mi się, że test owu możesz zrobić jeśli miesiączka się nie pojawia. Nie zaszkodzi, a może akurat to będzie 'ten dzień' :) Po okresie myślę, że od 10 dnia cyklu możesz zacząć testować, czy jest owu :) To tylko moja wizja, zatem czekam aż wypowiedzą się bardziej doświadczone dziewczyny, bo sama jestem ciekawa co powiedzą :)
 
reklama
Neta81 z moim samozaparciem też kicha troszkę, robię obecnie palmy wielkanocne ;-), u nas w okolicach a robotą lipa myślałam, że może na wiosnę coś się ruszy ale... teraz to już mi wszystko jedno może nie będę musiała iść do pracy w najbliższym czasie ;-) a Ty czym się zajmujesz?


Odebrałam sobie wyniki i TSH 3-cia generacja (nie wiem o co cho) wyszła 1,470 - to dobrze jak dla starającej się, bo ogólnie to w normie się mieszczę jak patrzę
 
Do góry