reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki styczniowe 2013

hej Dziewczyny!
u mnie wszystko ok, brzuszek rośnie, czuję ruchy, więc już jestem spokojniejsza. Stres przed każdymi badaniami jest ogromny - ostatnio miałam echokardiografie płodu...na szczęście usłyszałam, że "bobas zdrowy" ufffff... starania to stres, potem ciąża stres...i póżniej pewnie całe życie juz tylko stres o dziecko..ach..
Pracuje jeszcze normalnie i funkcjonuję...no może inaczej niż zawsze bo bez sportów, tylko uskuteczniam spacery jak pogoda pozwoli.. także nie narzekam, nic mi nie dolega i oby tak do końca ciąży..i Wam takich ciąż życzę!

Bardzo mocno Wam kibicuję i czytam regularnie zaciskając za wszystkie i każdą z osobna kciuki!
powodzonka dziewczyny! musi się udać!
 
reklama
fajnie Iwu ze u ciebi wszystko swietnie i oby tak dalej i oby porod tak samo przebiegl - tego ci zycze z calego serduszka;)
jasne moe byc 15 netka- czy to luty czy marzec to pewnie i tak dostane @ i mam jej szczerze wam powiem dosc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:wściekła/y:na wiosne zachodzimy wszystkie trzy i koniec watku - przeobrazimy go w jak wychowac malenstwo czy cos k...e bo ja chce bejbiuszka i tyle co mialam dzis do powiedzenia:-(
 
Demsik ja jestem na ciaza po poronieniu i starania po straconej ciazy wiec mam nadzieje, ze tam nigdy .ie bedziesz musiala dolaczac :) tak to tylko z Wami bo Was lubie najbardziej :) podczytuje czasem inne watki ale tam dosc czesto jakies afery sie robia a ja lubie jak jest mila atmosfera. chyba ze znajdziemy jakis watek i razem dolaczymy :)
Waiting co tam u Ciebie?

dzis mialam zabawe karnawalowa z podopiecznymi a potem wywiadowke Matiego. padnieta jestem a tu jeszcze znajomi zadzwonili ze zaraz wpadna.. musialam szybko zamienic szlafrok na bluzke i spodnie i czekam...
 
Hey. Nie umiera ale... hm no przyznajcie że trochę stanęłyśmy w martwym punkcie póki co.
Ja nie wchodzę już na żadne fora bo jestem okropna i wkurza mnie każda nowa informacja o ciąży. Po co się mam stresować nie potrzebnie :crazy:

Ja zrobiłam wszystkie wymazy, cytologie itp ginekologiczne badania ( wszystkie wyniki ok) no i w sobotę idziemy z mężem na wszystkie badania z krwi czyli hormony, tarczyca, rezerwa jajnikowa,morfologia, krzepliwość, hivy, cytomegalie , vdrl i inne różne dziwne o różnych nazwach, sól, potas no i na sam koniec zostanie mocz i seminogram. Także znów się przyda worek pieniędzy:szok:. Muszę usiąść na spokojnie i wypełnić papiery do programu in vitro. Muszę się jeszcze dowiedzieć bo dostałam dwa komplety więc sądzę że jednen wypełniam ja drugi mąż ale musze zadzwonić do kliniki i się upewnić. No i w lutym pojadę z wszystkimi wynikami i w zależności od dnia cyklu umówie się na pierwszą wizytę po 14 marca...
 
Waiting wlasnie mam dni plodne i zapalenie pecherza... ze staran nici ech.. zazdroszcze Ci tego in vitro bo to duza szansa na sukces. mam nadzieje, ze jak sie nam nie uda to tez podejdziemy do jakis procedur. ale wkurza mnie ze tyle miesiecy bylo takich bez staran w sumie bo wlasnie a to pecherz a to cos tam i tak leci...
 
waiting wiele jeszcze przed toba, ale szanse są duze, ze w koncu sie uda;)
netka szkoda ze zapalenie pecherza cie dopadlo - jak na zlosc...:wściekła/y:
ja dzialalam ostro w owulke i zobaczymy co z tego wyniknie, okres mam dostac w walentynki - taki prezent dla mojego mezusia:-Dswoja drogą na greya sie wybieracie do kina?
 
reklama
Do góry