reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki sierpień 2013 :)

reklama
Dorcia a co powiesz na to,że moja córka ma chłopaka z Iraku i ma na imię Mohamed?Każdy na początku żartował,że mi bombe przyniesie do domu he. Nie podoba mi się ,że się spotykaja no ale co moge zrobić, zabronie jej,to będzie gdzieś się włóczyć z nim a tak siedzą w domu i mam ich na oku a on nawet miły chłopak jest,bo urodził sie w Norwegii a nie w swoim kraju ale mam też nadzieję,że kiedyś moje dziecie znajdzie chłopaka albo męża Norwega albo Polaka,bo to taka sama religia.
 
Maja o jeny...szok na początku jak to przeczytałam...ale w sumie wiesz nie ocenia się książki po okładce !!! Ja jestem naprawdę przerażona co to będzie za 5-6 lat. Czy moja córka "dojrzeje"do tego zwariowanego świata ??? Jak na razie jest niesamowicie delikatna i czuła...może z czasem stwardnieje ???


ZMYKAM KOCHANE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem na STARACZKI 2013 !!!!!!!!!!!!!!
Do zobaczenia tam !!!
 
reklama
piaska to jest bardzo dobry pomysl, ja wlasnie to mialam na mysli - ze mam nadzieje, ze ziolka nie beda mi potrzebne i bede je mogla oddac ktores z Was :tak:
Jak urlop ? pogoda sie skickala kurcze niestety, dzis 14st bylo rano :szok:

karola och co do idealnego wykresu to wiem o tym :dry: w poprzednim cyklu mialam ladny wykres i juz juz myslam. Teraz ? sama widzisz. Jeden dzien od owu ze spadkiem, w 9dc ale i tak nieznacznym o troszke ponad 0,1st. Teraz znowu idzie w gore, co pomysle jak jutro spadnie ? bede zdolowana na pewno, bo ten cykl od poczatku jest inny, inaczej odczuwam swoje cialo i to co sie z Nim dzieje, inaczej odczuwam wszystkie objawy itp. Najblizsze dwa dni beda decydujace bo prawda taka, ze przewaznie od 12 dnia po owu tempka zaczynala spadac przez okolo 2-3 dni o 0,1-0,2 stpnia i pojawiala sie @. Jesli do piatku tempka nie spadnie drastycznie to chyba w sobote zatestuje, bo termin @ mam na niedziele, z racji spoznionej znowu owu o dzien :zawstydzona/y: ale dzis od rana bol w nogach promieniujacy jak zawsze przed @ wiec nie wiem czy bedzie powod do testowania :no: Ty ziolka dostalas w spadku po kasoku jak dobrze pamietam parwda ? och, oby przyniosly Ci szczescie :*
 
Do góry