reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki sierpień 2013 :)

tylko nie śmiejcie się z mojego testu ;-) bo może coś mi się pomieszało w głowie od tych upałów i tylko ja widzę tą drugą kreskę :p
zdjęcie było zrobione od razu po teście,więc po jakichś dwóch-trzech minutach maksymalnie.I powiem szczerze,że ja muszę się przyglądać żeby dojrzeć tą bladą kreskę-to jest normalnie jakiś mega cień cienia
Ale nie mam porównania-nigdy nie robiłam testu ciążowego bez ciąży
 
reklama
lebara kochana to nie taki cien cienia !!! Jest druga krecha, pewnie ze jest :-)!!! Super, gratuluje Ci bardzo !!!

waiting4beans co u Ciebie ??? jutro testujesz :) ?
 
Nuuuśka chyba nie zdążę zatestować nawet. Sądzę, że może nawet dziś w nocy się rozkręci. Bo zauważyłam dzisiaj na gatkach brązową plamkę więc zmora idzie :-( brzuch też już boli jak na @ . Wczoraj nie wytrzymałam i zrobiłam test oczywiście I kreska więc sobie popłakałam, oczyściłam się trochę z nerwów. No i cóż przykro jak cholera ale chyba 14 cykl czas zacząć. Powoli zaczynam tracić siłę i nadzieję że kiedykolwiek zostanę mamą :no2:
 
Lebera84: Jest druga krecha z tym że trochę blada, kiedy masz termin @? To że druga kreska jest blada to nie oznacza że nie ma ciąży, też bym chciała u siebie choc taką kreche zobaczyc tę drugą

Nuuuśka nie była z tym u gina jak do jutra nie przejdzie to pójdę narazie mam w domu clotrimazolum i nstatyne wiec spróbuje sama się wyleczyc, najgorsze jest to że owu mi się przesunęła a z zapaleniem to trudno o staranka. Niestety chyba i ten cykl będę musiała zaliczyc do straconych :-(

Waiting4beans dopóki nie ma tej "francy" to jest choc cien nadzieji. Trzymam kciuki żeby to tylko złudne odczucia ze będzie

Dziewczyny powiedzcie czemu tak jest że najpierw zabezpieczamy się i uważamy żeby nie było wpadki a jak chcemy i staramy się to nic z tego nie wychodzi.
Żałuje bardzo że wcześniej stosowaliśmy antykoncepcje, może lepiej by było jak byśmy zaliczyli wpadkę. Wiele moich koleżanek wpadło z partnerem i narzekają ale one nie rozumieją jak to jest starac się o dzidziusia.
 
Ostatnia edycja:
Nie nie,dziewczyny wy nie możecie tracić nadziei na zostanie mamą!absolutnie!my kobiety mamy dużo siły,dużo więcej niż nam się wydaje,naprawdę.Wiem co mówię,bo sporo złego przeszłam w życiu.I wiem,że po każdej burzy wychodzi słońce.Kochane,jak wy teraz już nie macie siły i nadziei to co będzie jak już maluchy się pojawią na świecie i nie zawsze będzie tak kolorowo? :p
Ja muszę mieć teraz ogromne pokłady cierpliwości i siły...mój mały z aniołka zmienia się w diabełka,o zgrozo!jakiś bunt czy coś ech.
Eee,fajnie,że jednak nie jestem niepoczytalna z tą drugą kreską :p ale coś mi się nie chce wierzyć,naprawdę.To by było za piękne,żeby było prawdziwe.
Moim głównym objawem w udanym cyklu przy synku-było jedynie kłucie a raczej rwanie w szyjce macicy,miałam takie dni,że myślałam,że zejdę z tego świata przez to.Było to z tydzień przed okresem.Reszta objawów była jak na miesiączkę.Jakież było moje zdziwienie,gdy teraz też spotkało mnie takie rwanie,że ledwo mogłam siedzieć.Ale pożyjemy zobaczymy,póki co się nie nastawiam,wiem co to znaczy się rozczarować echh
 
Andzia:ja mam termin miesiączki na 9 lub 10 sierpnia.Nie nastawiam się,ale pociesza mnie fakt,że cykle mam regularne i że przy pierwszej ciąży też była taka ledwo co widoczna ciąża,za to beta tego samego dnia już wyszła wysoka itp.
 
Lebera84 wiem że to trudne życ w niepewności ale chyba musisz uzbroic się w cierpliwośc i za pare dni znowu powtórzyc test albo zrób bete i będziesz wiedziała.
 
A ja właśńie zaczęłm plamić!!! Kolor beżowy, taka kawa z mlekiem. Śluz taki lekko wodnisty. No już nie wiem co mam brać żeby tych cholernych plamień sie pozbyć:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:!!! Biorę witaminę B6 z magnezem w tym cyklu i dalej dupa:angry:!!!A wręcz pojawiło się najwcześniej ze wszystkich!!! W 9dpo jeszcze nigdy nie miałam:wściekła/y:!!!
 
reklama
żabucha a to plamienie takie jak zawsze mialas ? chodzi mi o barwe, intensywnosc...? Moze to akurat fasolcia :-)

andzia staranka nigdy nie sa wykluczone ani spalone wiec nie nastawiaj sie bo nie mozna ! Jesli owu sie przesunela, sluz nadal rozciagliwy, starajcie sie przez najblizsze dni i potem zobaczymy a teraz nie martw sie tym :tak:
 
Do góry