reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

I ja się witam. Sprzątanie pełna gęba. Dzisiaj muszę posegregować ubranka dzieci i porobić zdjęcia sprzedac bo tyle lumpow maja ze połowa po razie założona a już się nie mieszczą... 🤔
Dzisiaj wykorzystałam mamy sprzęt do mierzenia cukru we krwi i naczczo wyszło mi 101 a po 2h po posiłku 105. Zobaczę jeszcze jak jutro. Jak będzie podobnie to pewnie będę musiała iść po skierowanie na badanie glukozy
Ja też dzisiaj sprzątanie i to już przedświąteczne.. Zapach mandarynek roznosi mi się po domu a choinki brak więc jutro też już ubierzemy :) .
 
reklama
U nas juz choinka stoi ubrana do połowy bo moj 17 m-ny syn ma na celowniku choinkę muszę chyba do 1/3 zminimalizować ozdoby, łańcuchy przyczepia do traktorów i jeździ albo biega z nimi jak opentany, rzuca psu bombki pies przynosi komedia, właśnie bede planować jak rozłożyć przygotowania bo ma alergie jak podchodzę do blatu kuchennego zawsze wtedy się strasznie nudzi i mnie potrzebuje 😊🎄🐕
 
U nas juz choinka stoi ubrana do połowy bo moj 17 m-ny syn ma na celowniku choinkę muszę chyba do 1/3 zminimalizować ozdoby, łańcuchy przyczepia do traktorów i jeździ albo biega z nimi jak opentany, rzuca psu bombki pies przynosi komedia, właśnie bede planować jak rozłożyć przygotowania bo ma alergie jak podchodzę do blatu kuchennego zawsze wtedy się strasznie nudzi i mnie potrzebuje 😊🎄🐕
hahah dlatego my mieliśmy taka małą na komodzie gdy synek był mały, do tego mieliśmy szczeniaka więc normalna choinka nie miałaby szans na przetrwanie z takim duetem 😂
 
Dziewczyny a jeśli ta małpa nie przyjdzie i nie będę to ciąża czy ja mogę wziąć sama duphaston? Zostało mi 14 tabletek po poprzednim wywoływaniu ale bo wzięłam tylko 6 i się rozkręciła i gin nie kazał brać dalej. Czy dupek w nie całej dawce rozkręci mi okres?

Czy wziąć już teraz żeby ewentualnie podtrzymać ciążę lub wywołać szybciej okres?
Ja mam teraz na 10dni, ale nie wiem ile minimum trzeba brać i odstawiać, a coś jest nie tak z twoim cyklem? czy tylko na zapas sie martwisz że @ nie przyjdzie sama?
 
hahah dlatego my mieliśmy taka małą na komodzie gdy synek był mały, do tego mieliśmy szczeniaka więc normalna choinka nie miałaby szans na przetrwanie z takim duetem 😂
No tak to znimi jest, ogólnie mi to aż tak nie przeszkadzam, ale boje się że choinke na siebie ściągnie, dzisiaj sznurkiem na haczyki do ściany będziemy mocować 😂 dodam jeszcze że ja mam Labradora, Lhasa Apso cos jak Shitzu i kota, pol roku temu były tez rybki, ale juz ich nie ma jest wesoło często, albo nie do wytrzymania, mały jak byl mały i płakał to moja Lhasa wyła często Lab sie dołączał teraz syn juz wie ze jak piszczy to one wyją nie.mam przebicia jak Lab zaczyna wyć a syna to bawi, ale wspaniale jest go uczyć że karmimy zwierzątka, czeszemy ze idą na dwór siusiu i takie tam. Jak wracamy do domu to psy czekają w kolejce do wycierania łap moj syn tez czeka i musze mu buty wycierać 😂😂 dla mojego Laba zdarza się zjeść pająka syn tez próbuje 🤦‍♀️
 
Ostatnia edycja:
Hej kobietki [emoji854]. Nareszcie wchodzę powoli w fazę płodności. Jeszcze nie pozytywny ale mało brakuje [emoji16]. @malasyrenka ,niech ktoś ją oznaczy jak może, bo ja nie umiem a miałam się podzielić jak mi będą wychodzić. Sprawa wygląda tak jak na zdjęciu. Staram się robić o tej samej porze ale wiadomo, nie zawsze się udaje. Wczoraj zrobiłam o 15 i wyszla ledwo widoczna testowa. Dziś jest 21 dc a w tamtym msc owu miałam w 25 więc postanowiłam robić 2x dziennie. O 21 zrobiłam jeszcze jeden i wyszedł taki sam jak o 15 (na zdj nie ma, bo wyrzuciłam) a dziś o 9 zrobilam i wyszedł taki jak niżej. O 14 zrobię kolejny. Wyjdzie na to, że będę testować 3x dziennie [emoji16]. Jedyne co nie gra to temperatura. Miłego dnia! [emoji847]
A może przegapiłam peak i mialam owu wg temperatury [emoji15]

Wg temp to chyba jeszcze nie było owu [emoji6]
 
Hej kobietki 🙃. Nareszcie wchodzę powoli w fazę płodności. Jeszcze nie pozytywny ale mało brakuje 😁. @malasyrenka ,niech ktoś ją oznaczy jak może, bo ja nie umiem a miałam się podzielić jak mi będą wychodzić. Sprawa wygląda tak jak na zdjęciu. Staram się robić o tej samej porze ale wiadomo, nie zawsze się udaje. Wczoraj zrobiłam o 15 i wyszla ledwo widoczna testowa. Dziś jest 21 dc a w tamtym msc owu miałam w 25 więc postanowiłam robić 2x dziennie. O 21 zrobiłam jeszcze jeden i wyszedł taki sam jak o 15 (na zdj nie ma, bo wyrzuciłam) a dziś o 9 zrobilam i wyszedł taki jak niżej. O 14 zrobię kolejny. Wyjdzie na to, że będę testować 3x dziennie 😁. Jedyne co nie gra to temperatura. Miłego dnia! 🤗
A może przegapiłam peak i mialam owu wg temperatury 😳
Hej. Dzięki za pamięć 🙂 U mnie to jeszcze inaczej wyglądało. Kreska była co test to mocniejsza, ale nie doszło do takiej mega mocnej. Było już prawie prawie. Ale możliwe, że nie miałam owu, bo 9 dni po tej najmocniejszej kresce zrobiłam progesteron i tylko 9 było, więc różnie mogło być w tym miesiącu. Cykl miał tylko 23 dni. Mam nadzieję, że u Ciebie będzie wszystko ok i będzie efekt tego na teście 🥰
 
U mnie narazie owulacji nie widać na horyzoncie, testy owu dalej negatywne, śluzu płodnego też brak, może w tym cyklu wogole jej nie będzie 😒
 

Załączniki

  • IMG_20201205_134504.jpg
    IMG_20201205_134504.jpg
    144 KB · Wyświetleń: 54
Dzien dobry Śliczne ☺️ Dzisiaj przez chwalmy umieram z bolu wszystkiego w tym głowy przede wszystkim, u mnie poranek tez różowy.
jestem po monitoringu 8 dc i na prawym jajniku 3 pecherzyki 15-16 mm na lewym jeden Ok 14ale lekarz nim sie nie przejął. Kolejna wizyta w poniedziałek popołudniu myślicie ze to juz będzie odpowiedni czas na zastrzyk z ovitrelle? Endo jeszcze trochę małe a czy ma wzrost tylko czerwone wytrawne czy grzaniec sie nada ?🤣 w zatoce lekarz stwierdził niewielka ilość płynu skąd może byc skoro jestem przed owu ? 🤷‍♀️Zapomniałam Zapytać😫
Nice day girls ❣️❣️
 
reklama
Do góry