reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Ooo jakie to miłe[emoji173][emoji173][emoji173] dziękuję [emoji3059] też bardzo chciałabym go zobaczyc ale wiadomo jak jest, trzeba emocjonalnie wyhamować żeby na święta nie być w rozpaczy [emoji6] nawet jak @ przyjdzie to będę się cieszyć wyregulowanym cyklem. Póki co sytuacja wygląda tak Zobacz załącznik 1210574
Wyglada bardzo obiecująco ✊✊❤️
 
Ooo jakie to miłe[emoji173][emoji173][emoji173] dziękuję [emoji3059] też bardzo chciałabym go zobaczyc ale wiadomo jak jest, trzeba emocjonalnie wyhamować żeby na święta nie być w rozpaczy [emoji6] nawet jak @ przyjdzie to będę się cieszyć wyregulowanym cyklem. Póki co sytuacja wygląda tak Zobacz załącznik 1210574
No wykres bardzo ładny i daje nadzieje 😍 trzymam kciuki!

Dzień dobry dziewczyny 🤗
 
Co najmniej 3 z nas mają termin @ za trzy dni, w tym ja, także jeszcze nie mów hop :D
Ja nie mam żadnych objawów pms, ale od porodu nie mam pms w ogóle :D Tylko 1/2 dni przed @ zaczyna się u mnie plamienie na brązowo takie większe i wtedy wiem, że na pewno dostanę.
Ja teoretycznie wg aplikacji powinnam okres dostać we wtorek. Ale z obserwacji ostatniego cyklu moja ostatnia faza trwała 13 dni więc być może teraz też tak będzie czyli wtedy okres by mi wypadal w poniedziałek. Póki co mam wrażenie że szyjka dalej jest w tym samym miejscu od czasu owulacji. Jutro myślę zatestowac.
U mnie wczoraj planowana[emoji1664][emoji1664] a dziś biel na testach także tylko czekać na tą wredote..
No to oby ta cholera nie pojawiła już na najbliższych kilkanaście długich miesięcy [emoji5] nikt tu jej nie zaprasza
Cześć :) u mnie na dzisiaj planowana @
Cierpliwie czekasz z testem?
 
Ja teoretycznie wg aplikacji powinnam okres dostać we wtorek. Ale z obserwacji ostatniego cyklu moja ostatnia faza trwała 13 dni więc być może teraz też tak będzie czyli wtedy okres by mi wypadal w poniedziałek. Póki co mam wrażenie że szyjka dalej jest w tym samym miejscu od czasu owulacji. Jutro myślę zatestowac. No to oby ta cholera nie pojawiła już na najbliższych kilkanaście długich miesięcy [emoji5] nikt tu jej nie zaprasza Cierpliwie czekasz z testem?
tak, czekam :) nie chcę się rozczarować 😀 A po 2 nie mam testu w domu, więc muszę się jeszcze po niego wybrać 😄
 
Witam dziewczyny u mnie dzisiaj 3 lub 4 dpo bo nie potrafię dokładnie określić kiedy była owulka. Starania były generalnie czuje się normalnie jedyne co to mam wrażenie jakby mi ktoś w podbrzusze włożył dmuchaną piłkę 😛 poza tym nic :) udanego weekendu 😁
 
Dziewczyny a jeśli ta małpa nie przyjdzie i nie będę to ciąża czy ja mogę wziąć sama duphaston? Zostało mi 14 tabletek po poprzednim wywoływaniu ale bo wzięłam tylko 6 i się rozkręciła i gin nie kazał brać dalej. Czy dupek w nie całej dawce rozkręci mi okres?

Czy wziąć już teraz żeby ewentualnie podtrzymać ciążę lub wywołać szybciej okres?
 
Ostatnia edycja:
reklama
I ja się witam. Sprzątanie pełna gęba. Dzisiaj muszę posegregować ubranka dzieci i porobić zdjęcia sprzedac bo tyle lumpow maja ze połowa po razie założona a już się nie mieszczą... 🤔
Dzisiaj wykorzystałam mamy sprzęt do mierzenia cukru we krwi i naczczo wyszło mi 101 a po 2h po posiłku 105. Zobaczę jeszcze jak jutro. Jak będzie podobnie to pewnie będę musiała iść po skierowanie na badanie glukozy
 
Do góry