reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Dzień dobry [emoji846]
U mnie coś się zaczyna dziać na testach owu, 2 dni temu był współczynnik 0,1 a wczoraj już 0,24 - od takiego wyniku to zazwyczaj 2-3dni i już po wszystkim było... Trochę za szybko jak na mnie, bo dzisiaj 12dc dopiero, a owu normalnie między 18 a 21... W tym miesiącu dorzuciłam jedynie niepokalanka no i 3 cykl biorę mioinozytol. Myślicie, że to może przyspieszyć owu? Nie, żeby mi z tym źle było [emoji16] jak kiedyś uwielbiałam swoje długie cykle, tak teraz dałabym wiele, żeby były krótsze [emoji16]
@93kora piękny widok [emoji7] tak zaczynać dzień to można [emoji846]

Może po prostu będzie szybciej, a może będzie o czasie, tez tak miałam [emoji16]
IMG_4457.png
 
reklama
Dzień dobry :)

Mam zagwozdkę, wczoraj ktoś mi powiedział, że udało się zająć w ciąże w pierwszym dniu miesiączki i zastanawiam się na ile to rzeczywiście jest możliwe [emoji848]
Ktoś wie coś więcej na taki temat nic że "kiedyś, gdzieś, ktoś też tak miał"? [emoji16]
Dzien dobry😀

Jeśli w cyklu jest tak jak myślę to ta teza jest możliwa, pierwszy raz cos takiego mam 22dc przez 4 dni wzrosła temp bez szału, ale wzrosła appka wyznaczyła owu pozniej z temp byly cyrki a wiec pomyślałam nie udana owu moze torbiel, po czym w 36dc temperatura znowu wzrosła i trzyma się ładnie od 6dni appka wyznaczyła nową Owu, cykle mam minimum 34dni czyli wszystko przesunęło. Ale jeśli ktoś powie że tylko wtedy uprawiał seks w pierwszym dniu miesiączki i ta miesiaczke miał to ja 🤷‍♀️
 
Cześć Wszystkim [emoji3590] Pms mi się już zaczyna, a do okresu jeszcze ponad tydzień, więc szykuje mi się chyba turbo okres[emoji37]

Dawno tu żadnych kreseczek nie było, czyżby wszystkie chcą wygrać konkurs w nowym roku ? Dziewczyny nie krępujcie się w tym roku z kreseczek tez się ucieszymy [emoji6]
Ja nie zamierzam wygrać tego konkursu. U mnie obecnie 6dpo a @ spodziewana za ok 5 dni. Temp póki co cały czas rośnie[emoji1320][emoji6]
 
Hej kobietki 🙃. Nareszcie wchodzę powoli w fazę płodności. Jeszcze nie pozytywny ale mało brakuje 😁. @malasyrenka ,niech ktoś ją oznaczy jak może, bo ja nie umiem a miałam się podzielić jak mi będą wychodzić. Sprawa wygląda tak jak na zdjęciu. Staram się robić o tej samej porze ale wiadomo, nie zawsze się udaje. Wczoraj zrobiłam o 15 i wyszla ledwo widoczna testowa. Dziś jest 21 dc a w tamtym msc owu miałam w 25 więc postanowiłam robić 2x dziennie. O 21 zrobiłam jeszcze jeden i wyszedł taki sam jak o 15 (na zdj nie ma, bo wyrzuciłam) a dziś o 9 zrobilam i wyszedł taki jak niżej. O 14 zrobię kolejny. Wyjdzie na to, że będę testować 3x dziennie 😁. Jedyne co nie gra to temperatura. Miłego dnia! 🤗
A może przegapiłam peak i mialam owu wg temperatury 😳
 

Załączniki

  • Screenshot_20201205_095136_com.northpark.periodtracker.jpg
    Screenshot_20201205_095136_com.northpark.periodtracker.jpg
    182,5 KB · Wyświetleń: 57
  • IMG_20201205_093307.jpg
    IMG_20201205_093307.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 61
  • IMG_20201205_093453.jpg
    IMG_20201205_093453.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 59
Hej dziewczyny! 😊 nie było mnie tu parę dni ponieważ postanowiłam zresetować głowę i porobić resztę badań. Jak wspominałam ostatnio miałam zrobić AMH i wynik to 7,290. Dostałam skierowanie do poradni genetycznej i już się zarejestrowałam na 11 stycznia ale przychodnia wymaga skierowania od lekarza rodzinnego i nie wiem czy dobrze myślę, czy to może oznaczać że zrobią mi badania na nfz? Skoro nie tolerują skierowania prywatnego? Któraś z was miała tak może? Któraś testowała jak mnie nie było i miałam II kreseczki?😊 ja ostatnio byłam na wizycie u pani ginekolog i w niedzielę miałam owulację- było to widać w usg. Przytulanki były w piątek i pani ginekolog powiedziała że jeden dzień za wcześnie i nie ma pewności że się udało. Na wizycie byłam w poniedziałek i już był pęknięty pęcherzyk i pani ginekolog powiedziała że możemy się w ten sam dzień jeszcze starać to może zdążymy na końcówkę. Oczywiście staraliśmy się i ciekawa jestem czy się udało.
 
reklama
Już nie mogę się doczekać Twojego pozytywnego testu [emoji87][emoji7]
Ooo jakie to miłe[emoji173][emoji173][emoji173] dziękuję [emoji3059] też bardzo chciałabym go zobaczyc ale wiadomo jak jest, trzeba emocjonalnie wyhamować żeby na święta nie być w rozpaczy [emoji6] nawet jak @ przyjdzie to będę się cieszyć wyregulowanym cyklem. Póki co sytuacja wygląda tak
Screenshot_20201205-095527_Flo.jpeg
 
Do góry