reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Wydaje mi się, że miało być 6mm, ale przez nieuwagę lekarz napisał cm zamiast mm...
A co do obfitych miesiączek, że aż krwotoki - też takie miałam. Brałam hemorigen trzy razy dziennie po dwie tabletki. Średnio pomagało. W miesiączkę w ogóle nie mogłam chodzić do szkoły, bo do łazienki musiałam chodzić wymienić największą podpaskę co 15 minut. Raz jeszcze miałam razem z okresem taki krwotok z nosa, że chcieli mi krew przetaczać. I też nikt mnie nie diagnozował... Po pierwszej ciąży i porodzie się jakoś trochę unormowało i teraz mam dużo mniej obfite miesiączki. [emoji848] Dalej obfite, ale już mogę wychodzić z domu i nie zalewam łóżka krwią co noc. [emoji1745]

No jakbym ja miała takie krwotoki to bym szukała pomocy [emoji2368] nie każdy może zajść w ciąże po to, żeby wyregulować sobie cykl
 
Obym ja w życiu gdybym miała syna nie miała tak zjeb podejścia jak twoja 🤦‍♀️
Sobie też tego życzę 😂 im dłużej on z nią nie mieszka im dłużej jesteśmy razem, tym z nią jest gorzej 🙄 conajmniej jakbym go wywoziła powoli na drugi koniec świata 🤣 na początku mnie uwielbiała, póki mieszkał w domu 🤣 No cóż jakoś trzeba sobie radzić 🙃
 
Sobie też tego życzę 😂 im dłużej on z nią nie mieszka im dłużej jesteśmy razem, tym z nią jest gorzej 🙄 conajmniej jakbym go wywoziła powoli na drugi koniec świata 🤣 na początku mnie uwielbiała, póki mieszkał w domu 🤣 No cóż jakoś trzeba sobie radzić 🙃
Skąd ja to znam 😅🤣 przed ślubem byłam super, po ślubie od kiedy zabrałam synusia już się do mnie nie odzywa 🤣🤣🤣
 
Skąd ja to znam 😅🤣 przed ślubem byłam super, po ślubie od kiedy zabrałam synusia już się do mnie nie odzywa 🤣🤣🤣
Jak ja bym chciała żeby przestała się odzywać 😂😂😂 marzenie 🤣😉🤪
Ona ze mną nawet konkuruje, która lepiej go zna 🤦‍♀️ już kiedyś mu powiedziałam, że jego mama ma jakąś obsesję na jego punkcie. Najchętniej to kontrolowałaby każdy aspekt naszego życia 😱 dlatego jak zajdę to dowie się ostatnia, a najlepiej dopiero jak będzie widać 🤣
 
Jak ja bym chciała żeby przestała się odzywać 😂😂😂 marzenie 🤣😉🤪
Ona ze mną nawet konkuruje, która lepiej go zna 🤦‍♀️ już kiedyś mu powiedziałam, że jego mama ma jakąś obsesję na jego punkcie. Najchętniej to kontrolowałaby każdy aspekt naszego życia 😱 dlatego jak zajdę to dowie się ostatnia, a najlepiej dopiero jak będzie widać 🤣
Hahahah, ale ona nie odzywa się tylko do mnie 🤣niestety ale odzywa się do niego, i kontroluje czy gotuję mu obiady itp
Ja chętnie też bym dopiero powiedziała jak urodze, ale mąż pewnie od razu jak się dowie poleci do mamusi
 
No jakbym ja miała takie krwotoki to bym szukała pomocy [emoji2368] nie każdy może zajść w ciąże po to, żeby wyregulować sobie cykl
Ja byłam nastolatką i nie wiedziałam... Po prostu zaczęłam brat tabletki antykoncepcyjne i one mi uregulowały cykl i miesiączki. A potem jak odstawiłam, miałam znowu obfite, ale zaraz zaszłam w ciążę i się naprawiło. ;) Jako nastolatka niestety nie miałam takiej wiedzy, a i moja mama, która widziała jak się męczę nie sugerowała, że to można leczyć...
 
reklama
Hahahah, ale ona nie odzywa się tylko do mnie 🤣niestety ale odzywa się do niego, i kontroluje czy gotuję mu obiady itp
Ja chętnie też bym dopiero powiedziała jak urodze, ale mąż pewnie od razu jak się dowie poleci do mamusi
No mój wie co mu grozi jak poleci do mamy 😂 moje też sprawdza czy jadł, a jest zła na mnie jak np mój M coś sprząta "jak możesz kazać mu coś robić" 😳😳 no szok 🤣 zawsze myślałam, że moja mama wciska się wszędzie ale teraz widzę, że prawie w ogóle się mną nie interesuje 😂
 
Do góry