reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Czytając te Wasze historię to ja się ciesze, że mam taką cudowną teściową, anioł nie kobieta ❤ czasem jak mamy jakiś szalony pomysł, typu z dnia na dzień wyruszamy gdzieś w podróż to się martwi i ciągle przypomina żebyśmy uważali etc. ale to z czystej troski o Nas po prostu 😉 ale nigdy się nie wtrącała w Nasze sprawy, nie narzuca swojego zdania, jest po prostu super 😁
Ja też mam złotą teściową, teścia zresztą też 🙂 Po obu stronach od rodziców mamy ogromne wsparcie i nikt się nie wtrąca 😍
 
Ja racjonalizuje dziwne objawy i nie testuje przed terminem @, a wręcz czekam na jej opóźnienie. Wiec na chłodno podchodzę [emoji16] ale starać się staramy, wiec nadzieja jest zawsze [emoji16]
Ja pierwsze 2 cykle po owulacji szukałam wszystkich możliwych objawów wcześniej ciąży jakie pokazały mi Google 🤣 mam nadzieję że w tym cyklu dam radę sobie odpuścić.
Ale jak jak wszyscy na około w ciąży albo z noworodkami.
 
Ja
Ja racjonalizuje dziwne objawy i nie testuje przed terminem @, a wręcz czekam na jej opóźnienie. Wiec na chłodno podchodzę [emoji16] ale starać się staramy, wiec nadzieja jest zawsze [emoji16]
Ja niby też....zresztą już nie wierzę, że znajdę ale martwi mnie np. ból podbrzusza od 3 dni mam pobolewania a termin @ chyba na 14 .... Muszę policzyć... Ale owu miałam tydzień temu i tak mi jakoś dziwnie. Nie lubię swojego organizmu od kiedy zaczęliśmy starania, bo wszystko się fiksuje
 
Cześć wszystkim 😘 jak temat o teściowych to i ja się pochwale swoją 😃
Mieszkamy z nią półtora roku w jednym domu, ale to wspaniała kobieta. Gotuje nam obiady, robi zakupy, nie wtrąca się, nie kontroluje. Pełna swoboda. Jesteśmy w trakcie budowy i powiem wam tak szczerze ze trochę szkoda mi będzie ich zostawić tak samych, zapewne nie powiedzą, ale będzie im cholernie przykro ze się wyprowadzamy. Za to planuje się później odziedziczyć niedzielnym obiadkami i stałymi odwiedzinami 😍🥰😄😃
 
Cześć wszystkim 😘 jak temat o teściowych to i ja się pochwale swoją 😃
Mieszkamy z nią półtora roku w jednym domu, ale to wspaniała kobieta. Gotuje nam obiady, robi zakupy, nie wtrąca się, nie kontroluje. Pełna swoboda. Jesteśmy w trakcie budowy i powiem wam tak szczerze ze trochę szkoda mi będzie ich zostawić tak samych, zapewne nie powiedzą, ale będzie im cholernie przykro ze się wyprowadzamy. Za to planuje się później odziedziczyć niedzielnym obiadkami i stałymi odwiedzinami 😍🥰😄😃
Mój tesciu jest cudowny, wykańcza nam domek żebyśmy mogli szybko się przeprowadzić na swoje, i też gotuję nam obiady 😍 ale teściowa wykańcza tylko nas i teścia hahahahahhaha
 
Ja pierwsze 2 cykle po owulacji szukałam wszystkich możliwych objawów wcześniej ciąży jakie pokazały mi Google [emoji1787] mam nadzieję że w tym cyklu dam radę sobie odpuścić.
Ale jak jak wszyscy na około w ciąży albo z noworodkami.
Życie staraczek nie jest łatwe [emoji39] ale damy radę [emoji123] Oby Ci się udało zachować zimna krew tym razem, jest tak zdecydowanie łatwiej mierzyć się z tym, co przychodzi [emoji3526] nasza pora tez przyjdzie [emoji3526]

Ja
Ja niby też....zresztą już nie wierzę, że znajdę ale martwi mnie np. ból podbrzusza od 3 dni mam pobolewania a termin @ chyba na 14 .... Muszę policzyć... Ale owu miałam tydzień temu i tak mi jakoś dziwnie. Nie lubię swojego organizmu od kiedy zaczęliśmy starania, bo wszystko się fiksuje
Może objawy są związane z wysokim poziomem progesteronu? Nie wiem, nie sprawdzałam, ale tydzień po owu ma on swój szczyt. Nie masz się czym martwić, zauważyłam ze dużo dziewczyn po rozpoczęciu starań dostrzega dziwne zachowania organizmu, myśle ze one zawsze tam były, teraz po prostu baczniej się sobie przyglądamy [emoji6]
 
reklama
Życie staraczek nie jest łatwe [emoji39] ale damy radę [emoji123] Oby Ci się udało zachować zimna krew tym razem, jest tak zdecydowanie łatwiej mierzyć się z tym, co przychodzi [emoji3526] nasza pora tez przyjdzie [emoji3526]


Mam taką nadzieję hahah, bo już wózek i łóżeczko wybrane, imiona wybrane, tylko dziecka brakuje hahha
 
Do góry