reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

No mój wie co mu grozi jak poleci do mamy 😂 moje też sprawdza czy jadł, a jest zła na mnie jak np mój M coś sprząta "jak możesz kazać mu coś robić" 😳😳 no szok 🤣 zawsze myślałam, że moja mama wciska się wszędzie ale teraz widzę, że prawie w ogóle się mną nie interesuje 😂
Mój zawsze znajdzie argument że moja się bardziej wtrąca niż jego 🤣🤣
 
reklama
No mój wie co mu grozi jak poleci do mamy 😂 moje też sprawdza czy jadł, a jest zła na mnie jak np mój M coś sprząta "jak możesz kazać mu coś robić" 😳😳 no szok 🤣 zawsze myślałam, że moja mama wciska się wszędzie ale teraz widzę, że prawie w ogóle się mną nie interesuje 😂
Czytając te Wasze historię to ja się ciesze, że mam taką cudowną teściową, anioł nie kobieta ❤️ czasem jak mamy jakiś szalony pomysł, typu z dnia na dzień wyruszamy gdzieś w podróż to się martwi i ciągle przypomina żebyśmy uważali etc. ale to z czystej troski o Nas po prostu 😉 ale nigdy się nie wtrącała w Nasze sprawy, nie narzuca swojego zdania, jest po prostu super 😁
 
Ja byłam nastolatką i nie wiedziałam... Po prostu zaczęłam brat tabletki antykoncepcyjne i one mi uregulowały cykl i miesiączki. A potem jak odstawiłam, miałam znowu obfite, ale zaraz zaszłam w ciążę i się naprawiło. ;) Jako nastolatka niestety nie miałam takiej wiedzy, a i moja mama, która widziała jak się męczę nie sugerowała, że to można leczyć...

Tez byłam nastolatka jak miałam takie problemy [emoji4] na szczęście moja mama w którymś momencie zareagowała jak @ zaczęła mi się mocno opóźniać i po badaniach jedyne co to mogli mi dać hormony. Rzeczywiście uregulowały cykle, bóle tez są dużo mniej intensywne. Niemniej teraz jakbym miała podobne problemy szukałabym jakiejs pomocy, minęło ponad 15 lat, dużo się w medycynie zmieniło [emoji6]
 
Czytając te Wasze historię to ja się ciesze, że mam taką cudowną teściową, anioł nie kobieta ❤ czasem jak mamy jakiś szalony pomysł, typu z dnia na dzień wyruszamy gdzieś w podróż to się martwi i ciągle przypomina żebyśmy uważali etc. ale to z czystej troski o Nas po prostu 😉 ale nigdy się nie wtrącała w Nasze sprawy, nie narzuca swojego zdania, jest po prostu super 😁
Tylko pozazdrościć ❤️
 
Mój zawsze znajdzie argument że moja się bardziej wtrąca niż jego 🤣🤣
Mój nie ma jak 🤣 bo sam widzi, już nie ma jak jej bronić 😁
Czytając te Wasze historię to ja się ciesze, że mam taką cudowną teściową, anioł nie kobieta ❤️ czasem jak mamy jakiś szalony pomysł, typu z dnia na dzień wyruszamy gdzieś w podróż to się martwi i ciągle przypomina żebyśmy uważali etc. ale to z czystej troski o Nas po prostu 😉 ale nigdy się nie wtrącała w Nasze sprawy, nie narzuca swojego zdania, jest po prostu super 😁
Zazdroszczę ❤️
 
Czytając te Wasze historię to ja się ciesze, że mam taką cudowną teściową, anioł nie kobieta ❤ czasem jak mamy jakiś szalony pomysł, typu z dnia na dzień wyruszamy gdzieś w podróż to się martwi i ciągle przypomina żebyśmy uważali etc. ale to z czystej troski o Nas po prostu 😉 ale nigdy się nie wtrącała w Nasze sprawy, nie narzuca swojego zdania, jest po prostu super 😁
Moja teściowa też jest super choć na początku nie było tak miło ,ale przykre sprawy nas do siebie zbliżyły i bardzo nam pomaga .
 
Hej hej, ja właśnie wstałam i nadrabiam co pisaliście 😁 omijam tylko wątek gdzie widzę wymianę zdań między Herą a Mambą🤣
Ale człowiek od razu ma lepszy humor jak czyta i widzi że się komuś wreszcie udało ❤❤❤😍 mi zostało 15 dni do testowania, zobaczymy czy będzie wogole co testować 😅 a widzicie co najdziwniejsze, jak nie planowaliśmy maluszka to @ potrafiła mi się spóźnić co 4-10 dni, a teraz przychodzi jak w zegarku od trzech miesięcy heh
15 dni do testowania? To jeszcze jesteś w najbardziej płodnym czasie, to możesz korzystać 😉 a jakie długie masz teraz cykle?
 
Hej hej, ja właśnie wstałam i nadrabiam co pisaliście [emoji16] omijam tylko wątek gdzie widzę wymianę zdań między Herą a Mambą[emoji1787]
Ale człowiek od razu ma lepszy humor jak czyta i widzi że się komuś wreszcie udało [emoji173][emoji173][emoji173][emoji7] mi zostało 15 dni do testowania, zobaczymy czy będzie wogole co testować [emoji28] a widzicie co najdziwniejsze, jak nie planowaliśmy maluszka to @ potrafiła mi się spóźnić co 4-10 dni, a teraz przychodzi jak w zegarku od trzech miesięcy heh

U mnie wręcz odwrotnie. Odkąd się staramy dziwne rzeczy się dzieją [emoji1787]
 
reklama
Do góry