reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Noc jak noc 🤪 ja się czuje jakby mnie coś rozkładało 🙄 mam nadzieję, że to chwilowe 🙅‍♀️
@CzarnaMamba21 nie doradzę Ci niestety kiedy iść do ginekologa na badanie. Ja na Twoim miejscu poszła bym w okolicach owulacji do jakiegoś innego. Bo dla mnie ten lekarz to jakieś nieporozumienie 🤷‍♀️
hmm więc proponuję kakao i pod kocyk 😇
 
Dziewczyny jak Wam noc minęła ?:) Miłego dnia dla każdej z Was 😘
Ja znowu się nie wyspałam, wstałam o 3 i nie mogłam zasnąć do 4.30 🤦‍♀️ a teraz właśnie wychodzę do pracy... Matko, weekend też nie będzie za ciekawy, bo zjeżdżamy do Naszego rodzinnego miasta do rodziców 150km...
 
Najlepiej to jakbym dodała tyle ziarenek do zupy co Ona ... o jezuuus maria 😡 . Wiecie co Ona wyczynia ? Test białej rękawiczki a ponoć to teściowe od kobiet strony są gorsze 😂😂😂. A czemu tak a nie tak . Jak Ty to złożyłaś przecież kołnierzyk będzie odstawał ... o i jeszcze mogę ale szkoda mi klawiatury :D
 
reklama
Ja znowu się nie wyspałam, wstałam o 3 i nie mogłam zasnąć do 4.30 🤦‍♀️ a teraz właśnie wychodzę do pracy... Matko, weekend też nie będzie za ciekawy, bo zjeżdżamy do Naszego rodzinnego miasta do rodziców 150km...
ja akurat lubię samochodem jeździć :D to życzę Ci spokojnej pracy 😌
 
Do góry