reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Najlepiej to jakbym dodała tyle ziarenek do zupy co Ona ... o jezuuus maria 😡 . Wiecie co Ona wyczynia ? Test białej rękawiczki a ponoć to teściowe od kobiet strony są gorsze 😂😂😂. A czemu tak a nie tak . Jak Ty to złożyłaś przecież kołnierzyk będzie odstawał ... o i jeszcze mogę ale szkoda mi klawiatury :D
Moja teściowa uważa, że jedyną odpowiednią kobietą dla jej syna jest ona 🤪🤣😂 więc nie znoszę jej ale ona o tym doskonale wie 😁
 
reklama
To moje 2 podejście z clo, wcześniej rok temu miałam stymulacje z nim. Endo super zawsze na monitoringu w okolicach 10/11/12mm także tu też nie problem.
Po odstawieniu anty, jak już cykl mi się wyrównał mam inny okres niż przed. Cykl mi się skrócił do 26dni okres mam 3 dni i raczej należy do skąpych, choć z skrzepami (mój Gin mówi, że jak są skrzepy to nie można mówić, że skąpy okres 😅) też to monitorowała, ale według niej ilość krwi mieści się w normie. Teraz już rzadziej, ale plamie dzień przed, rano wstaje następnego dnia i się wszystko rozkręca 🙃
Czyli wyglada na to ze wszystko w normie, dobrxe ze to plamienie występuje tylko na dzien przed @;)
A takich króciótkich cykli zazdroszczę. Zaraz po odstawieniu anty w maju miałam 25,26,26 dni a pozniej cykle bardzo sie wydłużyły nawet do 39😫, teraz na lametcie był 29 dniowy... więcej szans w roku na zmajstrowanie bobasa ❣️
 
Hej hej, ja właśnie wstałam i nadrabiam co pisaliście 😁 omijam tylko wątek gdzie widzę wymianę zdań między Herą a Mambą🤣
Ale człowiek od razu ma lepszy humor jak czyta i widzi że się komuś wreszcie udało ❤❤❤😍 mi zostało 15 dni do testowania, zobaczymy czy będzie wogole co testować 😅 a widzicie co najdziwniejsze, jak nie planowaliśmy maluszka to @ potrafiła mi się spóźnić co 4-10 dni, a teraz przychodzi jak w zegarku od trzech miesięcy heh
 
Tobie też proponuję kakao i cieplutki kocyk [emoji18] no weekend to ja będę miała intensywny,teściowa wpada. Dziewczyny pomódlcie się za mój spokój bo Ona będzie jutro a ja już [emoji23]dzisiaj cała chodzę zalana potem

Ale to dopiero po południu, teraz praca [emoji2368]

Trzymam kciuki za Twoja sile i spokój [emoji33][emoji110][emoji16][emoji16]
 
reklama
Hera ma racje endo sie mierzy w mm 6 cm to chyba błędna miara podana
Wydaje mi się, że miało być 6mm, ale przez nieuwagę lekarz napisał cm zamiast mm...
A co do obfitych miesiączek, że aż krwotoki - też takie miałam. Brałam hemorigen trzy razy dziennie po dwie tabletki. Średnio pomagało. W miesiączkę w ogóle nie mogłam chodzić do szkoły, bo do łazienki musiałam chodzić wymienić największą podpaskę co 15 minut. Raz jeszcze miałam razem z okresem taki krwotok z nosa, że chcieli mi krew przetaczać. I też nikt mnie nie diagnozował... Po pierwszej ciąży i porodzie się jakoś trochę unormowało i teraz mam dużo mniej obfite miesiączki. 🤔 Dalej obfite, ale już mogę wychodzić z domu i nie zalewam łóżka krwią co noc. 🤷
 
Do góry