reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Tak, 7.11 [emoji85] No właśnie tak tu na forum w jakimś poście wyczytałam i kilka dziewczyn to potwierdzało... [emoji1745] I że podobno może to nawet poród przyspieszyć, że niektórzy lekarze nawet zalecają stosunki właśnie pod koniec ciąży, bo sperma może wywołać delikatne skurcze macicy, które mogą wywołać poród. [emoji848] Mi przy poprzedniej ciąży to nie pomogło (już wtedy słyszałam, że stosunek może przyspieszyć poród, ale myślałam, że chodzi o aktywność fizyczną może po prostu), bo musieli mi koniec końców wywoływać. ;)
Chodzi o to, że sperma zawiera prostaglandyty i jak w załączniku, może przyspieszyc porod, a przy zagrożonych ciążach jest zakaz seksu. Ale na tak wczesnym etapie, tez sie nie spotkałam
Ale w pierwszej ciąży obudziły mnie skorcze w nocy, takie przyjemne jak orgazmowe, 2 tyg później beta 500, także jest nadzieja jeszcze [emoji854]
Screenshot_20201106_002908_com.google.android.googlequicksearchbox.jpeg
 
reklama
Wróciłam do domu. Dopiero. Bo karetka do przewozu osób się zwolniła [emoji2368] ogólnie miała być jutro o 17 [emoji23] więc położyli mnie na oddział, jak zasypialam to polozna mnie obudziła. Zjem i kładę się spać. Będę do was zagladac.

O Chryste spij dziewczyno, odpocznij, tyle wrażeń. Trzymajcie się zdrowo [emoji3590]
 
Jak myślicie? Przełożyć wizytę na tego 26/27?

Idź do niego jak najszybciej, upewnij się ze jest do dupy i znajdź innego. Endo 6cm????? Ja tez mam mega obfite miesiączki i endo w normie, a jeśli masz nadmiernie obfite miesiączki, aż krwotoki, to to się poddaje dalszej diagnostyce, bo może wskazywać na pewne choroby. Lekarz powinien o tym wiedzieć.
 
reklama
Do góry