reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Owu Ci się przesunęła pewnie, spokojnie to dopiero 16dc [emoji4] albo jeszcze 2 dni utrzyma Ci się na niższych i skoczy, i wtedy wyznaczy program owu[emoji6] masz dopiero 16dc więc na luzie. Mi np cały czas się trzyma na wyższych od @ i cholera nie chce skoczyć, a mam już 18dc [emoji849] więc ja zaczynam się martwić [emoji23][emoji6]
Ufff, dziękuję uspokoiłaś mnie[emoji8][emoji173]
Może Ty będziesz mieć owu po 20dc?[emoji848]
 
reklama
Ja tu jestem chyba od 2 miesięcy, wiec nie pamietam, ale cześć! Opowiadaj coś o sobie [emoji4]
Nie mogę powiedzieć, że jestem weteranka, ale już sporo za mną 😅
Staram się o kropka od lutego, także byłam też na staraczkach z I połowy roku.
W ogromnym skrócie: poszłam na wizytę w kwietniu, bo marcową odwołali mi przez covid, w dodatku prywatnie, bo na NFZ przyjmowali tylko kobiety co już są w ciąży i gin wysnuł podejrzenie bezowulacyjnych cykli, wg niego żaden cykl, a mam za sobą monitoring w każdym cyklu- był bez owulki 😔 po drodze torbiele, podejrzenie endometriozy, zastrzyki na pękanie, aż lekko zniechęcona do niego udałam się w zeszłym tygodniu do nowego lekarza, za sugestia jednej z forumowiczek zrobiłam badanie na insulinooporość i wyszła niestety... Nowy gin był we wtorek, zlecił kilka uzupełniających badań, idę na kontrolę i monitoring jutro. Mamy wstępny plan obrany, więc wstąpiła we mnie nowa nadzieja 🙂

Która z Was też ma homa-ir wskazujący na IO? Dietę wprowadziłam w zasadzie z dnia na dzień, wiadomo, nie od razu Rzym zbudowano, ale staram się. Cukier i słodycze aut, fastfoody wszystkie, mąka pszenna, smażone ofc też, przekonałam się do kaszy pęczak 🤦‍♀️ zastanawiam się czy gin przepisze mi coś w stylu Sioforu, bo czytałam że przepisują na IO
 
reklama
Nie mogę powiedzieć, że jestem weteranka, ale już sporo za mną 😅
Staram się o kropka od lutego, także byłam też na staraczkach z I połowy roku.
W ogromnym skrócie: poszłam na wizytę w kwietniu, bo marcową odwołali mi przez covid, w dodatku prywatnie, bo na NFZ przyjmowali tylko kobiety co już są w ciąży i gin wysnuł podejrzenie bezowulacyjnych cykli, wg niego żaden cykl, a mam za sobą monitoring w każdym cyklu- był bez owulki 😔 po drodze torbiele, podejrzenie endometriozy, zastrzyki na pękanie, aż lekko zniechęcona do niego udałam się w zeszłym tygodniu do nowego lekarza, za sugestia jednej z forumowiczek zrobiłam badanie na insulinooporość i wyszła niestety... Nowy gin był we wtorek, zlecił kilka uzupełniających badań, idę na kontrolę i monitoring jutro. Mamy wstępny plan obrany, więc wstąpiła we mnie nowa nadzieja 🙂

Która z Was też ma homa-ir wskazujący na IO? Dietę wprowadziłam w zasadzie z dnia na dzień, wiadomo, nie od razu Rzym zbudowano, ale staram się. Cukier i słodycze aut, fastfoody wszystkie, mąka pszenna, smażone ofc też, przekonałam się do kaszy pęczak 🤦‍♀️ zastanawiam się czy gin przepisze mi coś w stylu Sioforu, bo czytałam że przepisują na IO
Na IO dobry jest berberys ( w kapsułkach berberyna) zioło takie 😉
 
Do góry