reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Nie mogę powiedzieć, że jestem weteranka, ale już sporo za mną 😅
Staram się o kropka od lutego, także byłam też na staraczkach z I połowy roku.
W ogromnym skrócie: poszłam na wizytę w kwietniu, bo marcową odwołali mi przez covid, w dodatku prywatnie, bo na NFZ przyjmowali tylko kobiety co już są w ciąży i gin wysnuł podejrzenie bezowulacyjnych cykli, wg niego żaden cykl, a mam za sobą monitoring w każdym cyklu- był bez owulki 😔 po drodze torbiele, podejrzenie endometriozy, zastrzyki na pękanie, aż lekko zniechęcona do niego udałam się w zeszłym tygodniu do nowego lekarza, za sugestia jednej z forumowiczek zrobiłam badanie na insulinooporość i wyszła niestety... Nowy gin był we wtorek, zlecił kilka uzupełniających badań, idę na kontrolę i monitoring jutro. Mamy wstępny plan obrany, więc wstąpiła we mnie nowa nadzieja 🙂

Która z Was też ma homa-ir wskazujący na IO? Dietę wprowadziłam w zasadzie z dnia na dzień, wiadomo, nie od razu Rzym zbudowano, ale staram się. Cukier i słodycze aut, fastfoody wszystkie, mąka pszenna, smażone ofc też, przekonałam się do kaszy pęczak 🤦‍♀️ zastanawiam się czy gin przepisze mi coś w stylu Sioforu, bo czytałam że przepisują na IO
Hej jamam IO i od 2 lat gluphophage biorę.
Dieta i jeszcze raz dieta, chociaż mi się nie udaje typowo IO.... Poprostu staram się nie łączyć niektórych składników
 
Nie mogę powiedzieć, że jestem weteranka, ale już sporo za mną [emoji28]
Staram się o kropka od lutego, także byłam też na staraczkach z I połowy roku.
W ogromnym skrócie: poszłam na wizytę w kwietniu, bo marcową odwołali mi przez covid, w dodatku prywatnie, bo na NFZ przyjmowali tylko kobiety co już są w ciąży i gin wysnuł podejrzenie bezowulacyjnych cykli, wg niego żaden cykl, a mam za sobą monitoring w każdym cyklu- był bez owulki [emoji17] po drodze torbiele, podejrzenie endometriozy, zastrzyki na pękanie, aż lekko zniechęcona do niego udałam się w zeszłym tygodniu do nowego lekarza, za sugestia jednej z forumowiczek zrobiłam badanie na insulinooporość i wyszła niestety... Nowy gin był we wtorek, zlecił kilka uzupełniających badań, idę na kontrolę i monitoring jutro. Mamy wstępny plan obrany, więc wstąpiła we mnie nowa nadzieja [emoji846]

Która z Was też ma homa-ir wskazujący na IO? Dietę wprowadziłam w zasadzie z dnia na dzień, wiadomo, nie od razu Rzym zbudowano, ale staram się. Cukier i słodycze aut, fastfoody wszystkie, mąka pszenna, smażone ofc też, przekonałam się do kaszy pęczak [emoji2356] zastanawiam się czy gin przepisze mi coś w stylu Sioforu, bo czytałam że przepisują na IO

To ja dopiero raczkuje, zaczęłam niedawno 4cs, ale mam już 32 lata skończone, 0 dzieci [emoji16] Jestem po zmianie niekompetentnego gina na gina-endo, z którego dawniej byłam bardzo zadowolona[emoji4] Ona już ma w głowie jakiś plan, 13-go idę z reszta wyników i... obiecała, ze zajdę z nią w ciąże, wiec głęboko w to wierze, byłoby cudownie jeszcze w tym roku, ale znam statystyki, znam historie różnych dziewczyn z forum, wiec nie wybiegam za daleko w przyszłość. Działamy i zobaczymy [emoji4] jeszcze na spokojnie, kryzys 3cs chyba mnie ominął [emoji23]

Niestety nie mam IO, wiec nie wypowiem się w tej kwestii [emoji2368]
 
To ja dopiero raczkuje, zaczęłam niedawno 4cs, ale mam już 32 lata skończone, 0 dzieci [emoji16] Jestem po zmianie niekompetentnego gina na gina-endo, z którego dawniej byłam bardzo zadowolona[emoji4] Ona już ma w głowie jakiś plan, 13-go idę z reszta wyników i... obiecała, ze zajdę z nią w ciąże, wiec głęboko w to wierze, byłoby cudownie jeszcze w tym roku, ale znam statystyki, znam historie różnych dziewczyn z forum, wiec nie wybiegam za daleko w przyszłość. Działamy i zobaczymy [emoji4] jeszcze na spokojnie, kryzys 3cs chyba mnie ominął [emoji23]

Niestety nie mam IO, wiec nie wypowiem się w tej kwestii [emoji2368]
Chyba stety, że nie masz IO[emoji848][emoji6]
 
Hejo dziewczynki! Wczoraj do 2 w nocy oglądałam serial, dzisiaj obudziłam się 10:30 więc mierzenie temperatury raczej nic nie da 😂
 
Hej jamam IO i od 2 lat gluphophage biorę.
Dieta i jeszcze raz dieta, chociaż mi się nie udaje typowo IO.... Poprostu staram się nie łączyć niektórych składników
A gluphophage przepisał ci tak od razu, czy pierw walczyłaś dieta? Mi wyszło homa 3 tyg temu 2,27, od razu dieta, z dnia na dzień rzuciłam cukier, nigdy herbaty bez cukru nie wypiłam, a tu bach! Dało radę ☺️ w piątek powtórzyłam, bo nowy gin chcial aktualne wyniki (hormony także, aby wykluczyć pcos, obraz usg to wykluczył, ale chciał mieć potwierdzenie też w wynikach) i mam homa 1,92
Mam taką myśl w głowie, że albo cukier/beza pavlova i makaron z pszennej, który tak kocham 😔, albo walka o dziecko, więc wybór jest jasny 💪
 
reklama
Do góry