reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Ja będę miała luteinę na plamienia od 3dpo w tym cyklu 7-10 dni, później test i jak pozytywny to brać dalej, jak negatywny to czekać na @. Ale to narazie jest plan, 13-go zweryfikujemy jeszcze z wynikami badań z 3dc.
Ja nie mam luteiny, luteinę brałam ostatnio pod język przez 10 dni jak wyszła mi torbiel na lewym jajniku po łyczekowadni.
 
Ja nie mam luteiny, luteinę brałam ostatnio pod język przez 10 dni jak wyszła mi torbiel na lewym jajniku po łyczekowadni.

Ja będę mieć dopochwowa. Pisze tylko dlatego, ze i luteina i duphaston maja chyba podobne działanie, luteina to naturalny progesteron a dupek syntetyczny. Wiem, ze dziewczyny biorą albo właśnie na plamienia albo na ewentualne podtrzymanie ciąży (np. po poronieniach).
 
Ok już rozumiem. Dzięki za wyjaśnienie [emoji6]

No i jeszcze jak są nieregularne cykle, albo długie, to czasem podają i odstawiają na tak jakby wywołanie okresu, bo powinien się pojawić po spadku proga. Ale to tylko z tego co czytałam, jak to w praktyce wyglada to nie wiem, napewno są tez inne przyczyny zastosowania [emoji3526]
 
@HeraUnique mam do Ciebie pytanie jako do ekspertki od temperatur[emoji6]
Pierwszy raz mam taką sytuację i nie wiem czy to normalne[emoji2370]
Mianowicie, w 13dc miałam spadek temp o 0,2 i od trzech dni utrzymuje się na tym poziomie. Owu jeszcze nie było, testy owu negatywne. W poprzednich cyklach przed owu miałam spadek temp przez jeden dzień i na następny dzień był już skok. A teraz już od 3 dni temp jest niższa o 0,2[emoji2370]
Nigdy tak nie miałam i boję się, że owu nie będzie [emoji33][emoji848]
 
reklama
@HeraUnique mam do Ciebie pytanie jako do ekspertki od temperatur[emoji6]
Pierwszy raz mam taką sytuację i nie wiem czy to normalne[emoji2370]
Mianowicie, w 13dc miałam spadek temp o 0,2 i od trzech dni utrzymuje się na tym poziomie. Owu jeszcze nie było, testy owu negatywne. W poprzednich cyklach przed owu miałam spadek temp przez jeden dzień i na następny dzień był już skok. A teraz już od 3 dni temp jest niższa o 0,2[emoji2370]
Nigdy tak nie miałam i boję się, że owu nie będzie [emoji33][emoji848]
Owu Ci się przesunęła pewnie, spokojnie to dopiero 16dc 😊 albo jeszcze 2 dni utrzyma Ci się na niższych i skoczy, i wtedy wyznaczy program owu😉 masz dopiero 16dc więc na luzie. Mi np cały czas się trzyma na wyższych od @ i cholera nie chce skoczyć, a mam już 18dc 🙄 więc ja zaczynam się martwić 😂😉
 
Do góry