reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Kobietki moje kochane, skąd wiecie że pękł pęcherzyk? Wczoraj przyjęłam zastrzyk o około 17:30 i w sumie niczego nie czułam. Dzisiaj juz prawie w ogóle nie czuje lewego pęcherzyka który byl brany pod uwagę, tylko pobolewa mnie czasami z prawej strony ale tam nic się nie wychodowalo. czytałam i kobiety pisały ze czuć to pęknięcie. Pierwszy raz brałam zastrzyk i w sumie raczej to była moja pierwsza owulacja w życiu, nieprzyjemna bo bolało ale szczęśliwa że udało się uzyskać.
 
reklama
Kobietki moje kochane, skąd wiecie że pękł pęcherzyk? Wczoraj przyjęłam zastrzyk o około 17:30 i w sumie niczego nie czułam. Dzisiaj juz prawie w ogóle nie czuje lewego pęcherzyka który byl brany pod uwagę, tylko pobolewa mnie czasami z prawej strony ale tam nic się nie wychodowalo. czytałam i kobiety pisały ze czuć to pęknięcie. Pierwszy raz brałam zastrzyk i w sumie raczej to była moja pierwsza owulacja w życiu, nieprzyjemna bo bolało ale szczęśliwa że udało się uzyskać.

Hymn... monitoring albo progesteron tydzień później [emoji848]
 
Nic nie mówiła, by zrobić progesteron. Mówiła ze jak się nie uda, to od nowego cyklu to samo, tabletki, monitoring i jak się wychoduje to zastrzyk... ale nic nie mówiła o robieniu progesteronu :/
 
[emoji1787][emoji1787][emoji1787] statystycznie 80% zdrowych par zachodzi w ciąże w ciągu roku. No i spoko. A ja chce wiedzieć czy jestem zdrowa wcześniej, proste [emoji2368] okulista kiedyś nie chciał mi zrobić darmowych badań wzroku, które były ogłoszone, „bo jestem za młoda na wadę wzroku”. Ale wyklocilam swoje [emoji1787] i się okazało, ze jednak mam wadę wzroku. Nie polecę ginekologa w takim razie bo ja ze slaska [emoji16]
Piona![emoji1671]ja też ze Śląska [emoji1320]
 
Kobietki moje kochane, skąd wiecie że pękł pęcherzyk? Wczoraj przyjęłam zastrzyk o około 17:30 i w sumie niczego nie czułam. Dzisiaj juz prawie w ogóle nie czuje lewego pęcherzyka który byl brany pod uwagę, tylko pobolewa mnie czasami z prawej strony ale tam nic się nie wychodowalo. czytałam i kobiety pisały ze czuć to pęknięcie. Pierwszy raz brałam zastrzyk i w sumie raczej to była moja pierwsza owulacja w życiu, nieprzyjemna bo bolało ale szczęśliwa że udało się uzyskać.
Nie każda kobieta czuje owu. I nie każda czuje czy pękł pęcherzyk🤷‍♀️ można przypuszczać tylko💁‍♀️
 
Piona![emoji1671]ja też ze Śląska [emoji1320]

giphy.gif
 
reklama
Do góry