reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

No właśnie, ja chcę mieć wiecej niż jedno dziecko więc tym bardziej mniej czasu. A co lekarzowi zależy, że będziemy przychodzić na wizyty? Przecież na tym zarabiają

W obu przypadkach korzystam z opieki medycznej PZU, sama tam nie zostawiam pieniędzy. A jednak jedna babka nie chce mnie widzieć w ogóle, a druga wręcz przeciwnie [emoji23]
 
reklama
Bez przesady żeby trzeci tego samego dnia robić, z godziny na godzine nie sciemnieje. Jak już to za 2 dni, czy nawet jutro, po co znowu dziś [emoji2368]
Planuję zrobić w niedzielę kolejny test i właśnie dostałam sms, że we wtorek mogę przyjść na wizytę do mojej gin. Wszystko będzie jasne. Dziękuję bardzo za wszystkie odpowiedzi. Czyli blada kreska to też kreska! 😃
 
Planuję zrobić w niedzielę kolejny test i właśnie dostałam sms, że we wtorek mogę przyjść na wizytę do mojej gin. Wszystko będzie jasne. Dziękuję bardzo za wszystkie odpowiedzi. Czyli blada kreska to też kreska! 😃
Każda kreska, której nie trzeba szukać pod światło itd to pełnowartościowa 2 kreska 😁
 
Musisz na spokojnie podejść.. postaraj się nie nakręcać.. ja też dziś jestem 11dpo więc podobnie i nie testuje jeszcze bo nie chce się denerwować.. chociaż też mi ciężko jest już wytrzymać.. poważnie
Przypomnij proszę jak długie masz cykle?
"]
Teraz jestem pierwszy cykl stymulowana owu była W 14 dc faza luteqlna trwa zazwyczaj 15 dni.
Do jutra mam brać dupka dlatego robiłam betę.. a spokojna jestem juz po prostu dobita 🥺
 
Ja rozumiem podejście, bo prawda jest taka ze takie są statystyki, szanse sa takie a nie inne i tyle. I jakbym była młodsza to może bym przy tym obstala, bo czasu w zapasie. Ale nie jestem już 20-latka [emoji2368] a sprawdzić pewne rzeczy nie zaszkodzi. Inne badania tez się robi okresowo i profilaktycznie w podstawowym zakresie [emoji2368] skąd jesteś? [emoji16]
Ostatnio
Ja rozumiem podejście, bo prawda jest taka ze takie są statystyki, szanse sa takie a nie inne i tyle. I jakbym była młodsza to może bym przy tym obstala, bo czasu w zapasie. Ale nie jestem już 20-latka [emoji2368] a sprawdzić pewne rzeczy nie zaszkodzi. Inne badania tez się robi okresowo i profilaktycznie w podstawowym zakresie [emoji2368] skąd jesteś? [emoji16]
Ostatnio oglądałam bądź czytałam artykuł dotyczący zajścia w ciążę i mówił on, że pary nim zajdą w ciążę muszą odbyć średnio 74 stosunki 😁 trzeba wejść w kalendarzyk i liczyć ile to już za nami 😅 pewnie, warto się badać dla swojego spokojnego sumienia, a jeśli się coś dzieje to można zacząć działać tylko nie wiem gdzie logika, że trzeba czekać rok 🤔 Lublin wita ☺️
 
Teraz jestem pierwszy cykl stymulowana owu była W 14 dc faza luteqlna trwa zazwyczaj 15 dni.
Do jutra mam brać dupka dlatego robiłam betę.. a spokojna jestem juz po prostu dobita 🥺
Jak najbardziej Cię rozumiem.. postaraj się poczekać jeszcze kilka dni i wtedy powtórz test lub bete. Trzymam kciuki aby się udało jak najszybciej 🤞
 
reklama
Ostatnio

Ostatnio oglądałam bądź czytałam artykuł dotyczący zajścia w ciążę i mówił on, że pary nim zajdą w ciążę muszą odbyć średnio 74 stosunki [emoji16] trzeba wejść w kalendarzyk i liczyć ile to już za nami [emoji28] pewnie, warto się badać dla swojego spokojnego sumienia, a jeśli się coś dzieje to można zacząć działać tylko nie wiem gdzie logika, że trzeba czekać rok [emoji848] Lublin wita [emoji3526]

[emoji1787][emoji1787][emoji1787] statystycznie 80% zdrowych par zachodzi w ciąże w ciągu roku. No i spoko. A ja chce wiedzieć czy jestem zdrowa wcześniej, proste [emoji2368] okulista kiedyś nie chciał mi zrobić darmowych badań wzroku, które były ogłoszone, „bo jestem za młoda na wadę wzroku”. Ale wyklocilam swoje [emoji1787] i się okazało, ze jednak mam wadę wzroku. Nie polecę ginekologa w takim razie bo ja ze slaska [emoji16]
 
Do góry