reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

No ja dzwoniłam tam dzisiaj to tylko na konkretne godziny i umówiłam męża. Jeśli byście mieli wizytę po 14 to fakt nie zrobilibyście badania. Lipa z tą dodatkowa wizyta. 🙄 Trochę zdzieranie.
Z supli dla faceta polecam fertilman plus albo profertil 😉 i trzymam kciuki za dobre wyniki ✊
Wizytę mamy na 12 na jutro ale odwołam 🙄 nie lubię jak ze mnie zdzierają... 😤
 
reklama
Ja też właśnie się jakoś nie starałam specjalnie w tym cyklu, jutro 28 DC od 4 dni mam ciągle zgagę a nigdy nie miałam, ciągle spać mi się chce, a piersi tylko delikatnie mnie zaczęlly boleć właśnie 4 dni temu a ostatnich kilka cykli już po owu mnie bolały
A co do starań. To w tym miesiącu specjalnie nie było. Nie pilnowałam owu, ale dość często się kochalismy. Nawet codziennie [emoji28]
 
Ja też właśnie się jakoś nie starałam specjalnie w tym cyklu, jutro 28 DC od 4 dni mam ciągle zgagę a nigdy nie miałam, ciągle spać mi się chce, a piersi tylko delikatnie mnie zaczęlly boleć właśnie 4 dni temu a ostatnich kilka cykli już po owu mnie bolały
Ja nic. Żadnych objawów. Piersi dopiero po dniu spodziewanej @ zaczęły mocniej boleć i być twarde. A dziś znów są miękkie i nie bolą 🙊🙉🙈
 
No nie właśnie szukałam w 3 aptekach bo nigdzie nie było nie wiem co to za lek 🤷‍♀️ PRIMOLUT NOR
Ojej nie słyszałam o takim.
Dzisiaj byłam na kolejnym monicie i jeden z tych pęcherzyków pękł i jest ciałko zolte. Drugi przetrwały ma 3,7 cm i dostałam dupka na 10 dni od jutra po 2 tabletki.
To co Ci przepisał to tez progesteron ?
 
Zgadzam się z koleżanka. 4/5 tydzień to mimo wszystko bardzo wczesny etap. Nie ma się co zamarwiac. Mi gin mówił żebym nie przychodziła przed 6tc a czytałam, ze niektórym widać coś więcej koło 7tc. Spokojnie.
W pierwszej ciąży serce potwierdzone w 6t3d dniu ciąży.
Wcześniejsza wizyta to tylko nerwy i stres bo nie widac lepiej spokojnie poczekać do 6-7 tyg😊
 
Ja bardzo polecam fertilman plus mój mąż brał i ładnie mu się parametry poprawiły[emoji846]
Jakie zdzierstwo [emoji33] ja właśnie dostałam dla mojego M FertilMan Plus. Czytałam same super opinie, I choć wyniki ma wmiare ok to sądzę, że można troszku im dodać jakiś kwiatków czy czegoś [emoji28]
 
reklama
Do góry