reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

To nie myśl bo nie ma co a stres nie jest ci teraz potrzebny bo nie działa korzystanie na fasolkę. Więc wdech i wydech i za tydzień czy dwa będzie już ok.

Zgadzam się z koleżanka. 4/5 tydzień to mimo wszystko bardzo wczesny etap. Nie ma się co zamarwiac. Mi gin mówił żebym nie przychodziła przed 6tc a czytałam, ze niektórym widać coś więcej koło 7tc. Spokojnie.
 
reklama
@marysia1205 2 tygodnie różnicy.
Z fasolką to 7tc był , gdzie z om wchodził 8.
received_302117574540341.jpg
 
O temperatury pytaj [mention]HeraUnique [/mention] - to nasz szpec [emoji23]

Miałam monitoring i w 14dc gin stwierdził ze już po owu, ale testy miałam negatywne. 21dc gin stwierdził cykl bezowulacyjny (prog poniżej 1), ale jednocześnie pęcherzyk 18 mm, endo jak w połowie cyklu a nie przed miesiączka, do tego test owu wyszedł pozytywny 22/23 dc, ból jajnika, wiec jest szansa, ze owu mi się przesunęła o tydzień [emoji2368] w okolicy weekendu albo dostanę okres albo prog potwierdzi przesunięta owu [emoji2368] albo faktycznie cykl bezowulacyjny. Nie ukrywam ze liczę na przesunięta owu [emoji16][emoji16][emoji16]
To ja też za to trzymam kciuki aby było po Twojej myśli 🤞😁
 
Czy ja z Tobą pisałam o Dr. Kuśniarczyk??
Oj nie kochana, nie ze mną :)

W ogóle to się wkurzyłam, bo klinika za wizytę bierze 300 zł i normalnie po badaniach w ramach tej wizyty jest omówienie wyników. A w Szczecinie nie mają laboratorium na miejscu więc na wyniki badań musiałabym czekać i omówienie wtedy byłoby na kolejnej wizycie za którą znowu muszę zapłacić... 😤😤😤 Więc odpuszczam klinikę, badanie robimy na własną rękę i działamy dalej. Zamówiłam fertilsafe i testy owulacyjne. 👍
 
Oj nie kochana, nie ze mną :)

W ogóle to się wkurzyłam, bo klinika za wizytę bierze 300 zł i normalnie po badaniach w ramach tej wizyty jest omówienie wyników. A w Szczecinie nie mają laboratorium na miejscu więc na wyniki badań musiałabym czekać i omówienie wtedy byłoby na kolejnej wizycie za którą znowu muszę zapłacić... [emoji36][emoji36][emoji36] Więc odpuszczam klinikę, badanie robimy na własną rękę i działamy dalej. Zamówiłam fertilsafe i testy owulacyjne. [emoji106]

No coś Ty, to druga wizyta na omówienie wyników lub chociaż telefoniczne omówienie nie wchodzi w cenę? [emoji2356]

Ale działajcie, testuj, seksuj, powodzenia!
Ten fertilsafe masz sprawdzony?
 
Oj nie kochana, nie ze mną :)

W ogóle to się wkurzyłam, bo klinika za wizytę bierze 300 zł i normalnie po badaniach w ramach tej wizyty jest omówienie wyników. A w Szczecinie nie mają laboratorium na miejscu więc na wyniki badań musiałabym czekać i omówienie wtedy byłoby na kolejnej wizycie za którą znowu muszę zapłacić... 😤😤😤 Więc odpuszczam klinikę, badanie robimy na własną rękę i działamy dalej. Zamówiłam fertilsafe i testy owulacyjne. 👍
Jakie zdzierstwo 😱 ja właśnie dostałam dla mojego M FertilMan Plus. Czytałam same super opinie, I choć wyniki ma wmiare ok to sądzę, że można troszku im dodać jakiś kwiatków czy czegoś 😅
 
No coś Ty, to druga wizyta na omówienie wyników lub chociaż telefoniczne omówienie nie wchodzi w cenę? [emoji2356]

Ale działajcie, testuj, seksuj, powodzenia!
Ten fertilsafe masz sprawdzony?
No właśnie nie, trzeba płacić za wizytę osobno... A to niesprawiedliwe, bo to nie moja wina że nie ogarnęli laboratorium jeszcze... 🤷

Fertilsafe tylko słyszałam, że dobry, dlatego kupiliśmy bo ja mam mało śluzu.
 
reklama
Do góry