reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ja też od dłuższego czasu używam tego żelu i przyznaje że seks jest przyjemniejszy bo nadaje poślizg a u mnie też ze śluzem bywa różnie także polecam bo się sprawdza[emoji16]
No właśnie nie, trzeba płacić za wizytę osobno... A to niesprawiedliwe, bo to nie moja wina że nie ogarnęli laboratorium jeszcze... [emoji1745]

Fertilsafe tylko słyszałam, że dobry, dlatego kupiliśmy bo ja mam mało śluzu.
 
reklama
Hej dziewczyny :-) kiedyś pisałam Wam o mojej ciąży , że wynik był dodatni (beta 701) ale później niestety okazało się że to była ciąża biochemiczna. To był cykl wrześniowy. Teraz jestem w kolejnym cyklu . Czekam na okres który ma być za dwa dni. Po tamtej ciąży biochemicznej , byłam u lekarza , wszystko ładnie się oczyściło tylko na lewym jajniku pojawiła się torbiel krwotoczna . Więc dziś byłam na badaniu usg na kontroli tej torbielki. Okazało się że zmalała i nie trzeba się nią przejmować . ALE CO MNIE ZASKOCZYLO dziewczyny! Pani wykonująca usg powiedziała że moje endometrium wskazuje że mogę być w ciąży i że jest ciałko żółte😲 a ja do niej że to niemożliwe bo owulację wg usg po ciąży biochemicznej miałam mieć z lewego jajnika który jest niedrożny ! A ona że owulacja była z prawego :confused: Myślę sobie : "jak to drugi raz z prawego ?" . No ale dobra . Kazała zrobić betę to ja siup na badanko . Wynik po 15:00. Odbieram a tu <1,20 . :oo2: zaskoczyłam się i wkurzyłam bo niepotrzebnie mi narobiła nadziei :confused2:
 
Dziwna sprawa. Ale pamiętaj, niekiedy więcej widać na usg, poza tym panie mogły się pomylić. Zrób za 2 dni betę i zobacz co i jak. Być może lekarka też źle zajrzała
Hej dziewczyny :-) kiedyś pisałam Wam o mojej ciąży , że wynik był dodatni (beta 701) ale później niestety okazało się że to była ciąża biochemiczna. To był cykl wrześniowy. Teraz jestem w kolejnym cyklu . Czekam na okres który ma być za dwa dni. Po tamtej ciąży biochemicznej , byłam u lekarza , wszystko ładnie się oczyściło tylko na lewym jajniku pojawiła się torbiel krwotoczna . Więc dziś byłam na badaniu usg na kontroli tej torbielki. Okazało się że zmalała i nie trzeba się nią przejmować . ALE CO MNIE ZASKOCZYLO dziewczyny! Pani wykonująca usg powiedziała że moje endometrium wskazuje że mogę być w ciąży i że jest ciałko żółte[emoji44] a ja do niej że to niemożliwe bo owulację wg usg po ciąży biochemicznej miałam mieć z lewego jajnika który jest niedrożny ! A ona że owulacja była z prawego :confused: Myślę sobie : "jak to drugi raz z prawego ?" . No ale dobra . Kazała zrobić betę to ja siup na badanko . Wynik po 15:00. Odbieram a tu QUOTE]
 
Nie wiem czy to możliwe, ale ovufriend pokazuje mi, ze miałam mieć owulacje w 11 dc, a mi się wydaje, że miałam w 9dc. No i nie wiem co myśleć, bo dzień przed był seks. Mnie od wczoraj męczy biegunka, wrażliwe piersi i kremowy śluz. Do tego szyjka zamknięta, twarda i wysoko.
 
Jak wydaje Ci się że w 9 to mogło tak być . Przeczucia często się sprawdzają . Widzisz mialam miec owu wg usg z lewego a była z prawego . Ale ja tak czułam kłucie często tego prawego właśnie i w duchu sobie myślałam że mam z prawego ta owulke ? I miałam 😂 a co najlepsze gdyby to była ciąża to też jakiś cud bo ja z M tylko raz serduszkowalam i to w pierwszym dniu dni płodnych wg kalendarzyka (11 DC) coś się poprzestawiało przez ten ostatni cykl z ciąża biochemiczną.
 
reklama
Masakra jakaś :(
Jak wydaje Ci się że w 9 to mogło tak być . Przeczucia często się sprawdzają . Widzisz mialam miec owu wg usg z lewego a była z prawego . Ale ja tak czułam kłucie często tego prawego właśnie i w duchu sobie myślałam że mam z prawego ta owulke ? I miałam [emoji23] a co najlepsze gdyby to była ciąża to też jakiś cud bo ja z M tylko raz serduszkowalam i to w pierwszym dniu dni płodnych wg kalendarzyka (11 DC) coś się poprzestawiało przez ten ostatni cykl z ciąża biochemiczną.
 
Do góry