reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
W ciąży nie farbowałam bo balam się że pigemnt mi nie złapie i będę ruda [emoji1787] A paznokcie żelowe robiłam i robię dalej. Nie jestem w ciąży teraz.
Ja niby farbowałam w pierwszej ciąży ale kolor wychodził kompletnie inny od tego jaki miał byc 😀 wtedy żeli nie robiłam, ale od 6 lat robię bez przerwy i nie zamierzam z tego rezygnować gdy uda sie zaciążyć 😁
 
Ja niby farbowałam w pierwszej ciąży ale kolor wychodził kompletnie inny od tego jaki miał byc [emoji3] wtedy żeli nie robiłam, ale od 6 lat robię bez przerwy i nie zamierzam z tego rezygnować gdy uda sie zaciążyć [emoji16]
Dokładnie ja też nie zamierzam przerywać. Zrobione to tak fajnie wyglądają te dłonie.
 
Włosów nie farbuje, bo lubię swój naturalny blond (przynajmniej czasem mogę swoją głupotę zrzucić na niego), a jeżeli chodzi o pazury to od czasu do czasu na jakieś okazje robię sobie sama hybrydki, więc chyba nie czułabym potrzeby w ciąży, żeby coś zmieniac [emoji2372][emoji6] chociaż nigdy nic nie wiadomo [emoji28]
Dziewczyny a tak trochę z innej beczki, jaki macie stosunek do farbowania włosów podczas ciąży, malowania paznokci ( hybryda, żel) i tak dalej?
 
reklama
HeraUnique jak tam u Ciebie?? ☺️☺️Wiem że termin @ mamy podobnie.. I starania podobne 🙈u mnie ogólnie nic dziwnego się nie dzieje 🤣cycki miękkie brzuch nie boli czasem pachwina pobolewa i tyle 🤷‍♀️🤷‍♀️
 
Do góry