reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Mój brał [emoji16]
tylko uważajcie bo naprawdę pobudza libido i was starzy będą po chacie bez gaci gonić [emoji23]
Kupiłam na próbę, bo jedna z dziewczyn tutaj pisała, że jej facet brał i się udało, więc stwierdziłam że też spróbuję [emoji2372] w składzie są np buzdyganek, żeń szeń..
 
reklama
@aga.i.nieszka mam pytanko.
Czym byłaś stymulowana w jakich dniach i czy owu była wcześniej ? Jak to wyglada jutro zaczynam pierwszy cykl ze stymulacja, dostałam lamette 3-7 dc kiedy powinna byc owu ?
Hej. Ja byłam stymulowana Lametta, od 3-7 dc po jednej tabletce. Owu miałam 14 dc. I w pierwszym cyklu udało się zajść ♥️ obecnie 13 TC.
 
Byłam stymulowana lamettą, najpierw od 3 do 5 dc 2x1 tabletka i zaszłam w drugim cyklu. Potem poronienie.
Po poronieniu stymulacja od 3 do 8 dc po dwie tabletki, a w tym cyklu jeszcze dexametazon i ciąża. Za każdym razem mam owu w 17 dc.
Witajcie wredne kobitki [emoji2957] czy któraś była stymulowana lametta jeśli tak to mam kilka pytań [emoji848]
@aga.i.nieszka mam pytanko.
Czym byłaś stymulowana w jakich dniach i czy owu była wcześniej ? Jak to wyglada jutro zaczynam pierwszy cykl ze stymulacja, dostałam lamette 3-7 dc kiedy powinna byc owu ?
 
Miałam się chwalić.
Przed chwilą skończyłam.
Jestem samoukiem i czysta amatorka
IMG_20201008_210212.jpeg
 
Cholera ja też czuje jakby mnie coś brało.
Nagle mi się zimno zrobiło i tak jakoś dziwnie...
O mój mój mąż też mówi, że mu jakoś dziwnie i nigdy się tak nie czuł. I że drętwieje mu czubek języka. Wziął proszki i poszedł spać. Obstawia, że jutro nie będzie czuł smaku na języku. Ja go trochę uspokajałam i opowiadałam o objawach moich wszystkich urojonych ciąż 😆😆
 
reklama
Do góry