reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Taka godzina, że każda coś robi. Jedynie ja leżę i się lenię 😂 a tak serio to cały dzień w trasie i odpoczywam po podróży, wytelepalo Nas trochę bo busem jechaliśmy po maszynę.
 
reklama
U mnie też leniwy dzień, nie odzywałam się chwilę, ale starałam się na bieżąco Was podczytywac. Magisterka obroniona, teraz czuję taki luz psychiczny, że może w końcu się uda [emoji1696] na weekend jedziemy z mężem na wieś odpocząć [emoji6]Zaczęłam pierwszy cykl z wiesiolkiem, czekam na owu (8dc). Zaczęłam faszerować mojego witaminkami dla facetów i libimenem. Wszystkim dwóm kreseczkom gratuluję i trzymam kciuki za te przyszłe [emoji3059]
 
U mnie też leniwy dzień, nie odzywałam się chwilę, ale starałam się na bieżąco Was podczytywac. Magisterka obroniona, teraz czuję taki luz psychiczny, że może w końcu się uda [emoji1696] na weekend jedziemy z mężem na wieś odpocząć [emoji6]Zaczęłam pierwszy cykl z wiesiolkiem, czekam na owu (8dc). Zaczęłam faszerować mojego witaminkami dla facetów i libimenem. Wszystkim dwóm kreseczkom gratuluję i trzymam kciuki za te przyszłe [emoji3059]
W takim razie trzymam kciuki za ten cykl ✊ Co to jest ten libimen? Coś na podniesienie libido?
 
Cześć dziewczyny dzisiaj się mało udzielam bo u nas w pracy jest pozytywny covid i u męża 3 i trochę mimo wszystko jest stresu. Ale nasz sanepid ustalił, że nikt nie będzie na kwarantannie i mamy pracować normalnie.
Do tego mojego męża zaczęło boleć gardło i ma dreszcze i już panikuje.

Też wysłałam prośbę do tej grupy nowej [emoji16]

Sezon przeziębień! Nie przejmuj się [emoji8] mnie tez w piątek złapało ale wylezalam i już spoko [emoji4]
 
reklama
Do góry