reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

HeraUnique jak tam u Ciebie?? ☺☺Wiem że termin @ mamy podobnie.. I starania podobne 🙈u mnie ogólnie nic dziwnego się nie dzieje 🤣cycki miękkie brzuch nie boli czasem pachwina pobolewa i tyle 🤷‍♀️🤷‍♀️
Zmiana ciśnienia mnie dobija 😩 dzisiaj z 3x już zasnęłam 😣
Ogólnie trochę ciągnie na dole, sutki palą i broń boziu dotknąć przypadkiem 😩 a tak to bez jakiś nagłych udziwnień 😁 temp się trzyma, nie rośnie jakoś specjalnie 🤷‍♀️ okres za jakieś 6dni według flo, według mnie za jakieś 8🤷‍♀️
 
reklama
W ogóle dzisiaj jakiś z dupy ten dzień. Wszystko mnie wkurwia, ciągle ziewam i jakoś tak ogólnie źle.
Nie wiem czy to kwestia ciśnienia, czy tego że pewnie zaraz okres przyjdzie 😡 Jutro z rańca robię test, zobaczymy co mi los przyniesie....
 
Zmiana ciśnienia mnie dobija 😩 dzisiaj z 3x już zasnęłam 😣
Ogólnie trochę ciągnie na dole, sutki palą i broń boziu dotknąć przypadkiem 😩 a tak to bez jakiś nagłych udziwnień 😁 temp się trzyma, nie rośnie jakoś specjalnie 🤷‍♀️ okres za jakieś 6dni według flo, według mnie za jakieś 8🤷‍♀️
Ja też za ok 8 dni mam termin @, będziecie testowały w dniu spodziewanej czy raczej przed lub po?
 
Zmiana ciśnienia mnie dobija 😩 dzisiaj z 3x już zasnęłam 😣
Ogólnie trochę ciągnie na dole, sutki palą i broń boziu dotknąć przypadkiem 😩 a tak to bez jakiś nagłych udziwnień 😁 temp się trzyma, nie rośnie jakoś specjalnie 🤷‍♀️ okres za jakieś 6dni według flo, według mnie za jakieś 8🤷‍♀️
W pierwszej ciąży też bardzo bolały mnie sutki i ogólnie cycki!! W tym cylku zero bólu cyców.. Ja @ za 8 dni może 7 a może i nawet 10🤷‍♀️🤷‍♀️jak się przesunie.. Testujesz szybciej?? 🤔Ja obiecałam sobie ze przed @ nie będę testować ale cholerna wie czy wytrzymam 🙈🙈🙈
 
Ja właśnie nie wiem 🤷‍♀️🤷‍♀️gin nie kazała mi żadnych testów robić tylko w razie opóźnienia 2 dni iść na betę.. Ale ja może zrobię test.. Sama nie wiem może w dniu spodziewanej @.. A Ty?
No ja chciałabym wytrzymać do dnia spodziewanej @ ale wydaje mi się że nie wytrzymam i zrobię pierwszy kilka dni przed, może tym razem też coś pokaże.
 
reklama
Do góry